Przewozy autobusowe na terenie Gminy Debno
31 mar 2022
Przewozy autobusowe na terenie Gminy Debno

W związku z uruchomionymi przewozami autobusowymi na terenie gminy Dębno zachęcamy mieszkańców do korzystania z usług przewoźnika.
Równocześnie informujemy, że w porozumieniu z przewoźnikiem Firmą Transportowo - Usługową "FTU Magdalena Jakubas", uchodźcy z Ukrainy będą mogli korzystać z przewozów bez opłat, pod warunkiem okazania zaświadczenia o nadaniu numeru PESEL.
Poniżej zamieszczamy nowe rozkłady linii komunikacyjnych obowiązujące od 1.04.2022 r.
До уваги українських мешканців гміни Дембно. На території гміни діють послу ги перевізника Firmy Transpirtowo- Usługowej "F.T.U Magdalena Jakubas". Громадяни України мають пільги, не платитимуть за переїзд, по пред'явленню номеру ПЕСЕЛЬ.
Нище подаємо розклад руху транспорту фірми, який діятиме з 1.04.2022 р.

Linia I - Niedźwiedza - Dębno- Biadoliny Szlacheckie PKP
Лінія 1- Niedźwiedzia - Dębno- Biadoliny Szlacheckie PKP

Rozkład jazdy - plik pdf

Розклад руху в файлі pdf

Rozkład jazdy - plik xlsx
Розклад руху в файлі xlsx

Linia II - Jaworsko - Sufczyn - Biadoliny Szlacheckie PKP
Лінія 2 - Jaworsko -Sufczyn - Biadoliny Szlacheckie PKP.

Rozkład jazdy - plik pdf
Розклад руху в файлі pdf

Rozkład jazdy - plik xlsx
Розклад руху в файлі xlsx.

Aktualne rozkłady jazdy busów, umieszczono na przystankach zlokalizowanych wzdłuż tras oraz są aktualizowane na stronie internetowej Urzędu Gminy Dębno w zakładce "Transport publiczny"
Zadanie realizowane w ramach Dopłat z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
Актуальний розклад руху розміщено на зупинках які розміщені вздовж траси, а також на сайті гміни Urzędu Gminy Dębno в закладці "Transport publiczny"
Завдання зреалізоване в рамках Dopłat z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

Wybory Samorządowe 2024