Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP

OSP Dębno pozyskało nowy sprzęt ze środków Funduszu Sprawiedliwości
04 sty 2022
OSP Dębno pozyskało nowy sprzęt ze środków Funduszu Sprawiedliwości

W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Gminy Dębno odbyło się przekazanie sprzętu ratowniczego oraz umundurowania zakupionego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie. Zastępca Wójta Gminy Dębno, Jacek Szklarz przekazał sprzęt i umundurowanie na ręce Prezesa OSP Dębno Łukasza Curyło oraz Naczelnika OSP Dębno ks. Grzegorza Sroki.

Dzięki pozyskanej dotacji ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości zakupiono: aparaty ochrony dróg oddechowych, butle zapasowe MSA AUR, a także kurtki lekkie do ubrania ratowniczego oraz buty strażackie. Całość inwestycji wyniosła prawie 28 tysięcy złotych.

download
Załatw sprawę