Ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert
27 mar 2023
Ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert

24 marca Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zdecydował o przyznaniu wsparcia finansowego na realizację zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Środki przeznaczane na działania o charakterze profilaktycznym skierowane są do dzieci, młodzieży, a także dorosłych z terenu gminy Dębno. W tym roku przyznano dotację na zadania dotyczące:

• działalności edukacyjnej w obszarze zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego. Profilaktyka zaburzeń psychicznych, emocjonalnych. Szkolenia i warsztaty dla rodziców.
  • prowadzenia edukacji publicznej w obszarze profilaktyki zachowań ryzykownych poprzez organizację prelekcji, warsztatów szkoleniowych, konferencji, kampanii społecznych i innych wydarzeń skierowanych do ogółu mieszkańców Gminy Dębno lub wybranej grupy docelowej.
  • organizacji zajęć sportowych, promujących zdrowy i aktywny styl życia.

Przeznaczone środki wpłyną na zwiększenie świadomości mieszkańców dotyczącą niebezpieczeństw płynących z używania środków psychoaktywnych.

Do pobrania:

Wybory Samorządowe 2024