Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Odbiór prac związanych z budową pierwszego Publicznego Żłobka i Przedszkola w Gminie Dębno
05 wrz 2022

We wtorek, 30 sierpnia odbył się odbiór prac związanych z budową pierwszego Publicznego Żłobka i Przedszkola w Gminie Dębno.

W nowym roku szkolnym w nowej placówce opiekę znalazło ponad 60 dzieci, z czego 20 to maluchy zapisane do żłobka. Lista zainteresowanych osób była dużo dłuższa, bo o przyjęcie starało się prawie 90 dzieci.

W związku z tak dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Dębno planowana jest kolejna inwestycja związana z przebudową placówki w Woli Dębińskiej.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Państwa w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat "MALUCH + '' 2021 w kwocie 613 627,08 zł, z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 1 271 054,58 zł oraz z budżetu państwa 575 636 zł. Całkowity koszt zadania to ponad 3 miliony 650 tysięcy złotych.

download
Załatw sprawę