Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
English bip

Aktualności ogólne

29 wrz 2023

27 września br. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla finalistów konkursu "Modernizacja & Budowa XXI wieku". Konkurs ten to niewątpliwa promocja najciekawszych dokonań polskiego budownictwa w zakresie modernizacji, remontów, renowacji czy adaptacji budynków.

Tegoroczna edycja jest wielkim sukcesem dla Gminy Dębno, ponieważ zgłoszony obiekt otrzymał nagrodę Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za każdy oddany głos w konkursie.

Nagroda Ministerstwa Rozwoju i Technologii dla Zespołu Przedszkolno-Żłobkowego w Sufczynie. Nagroda Ministerstwa Rozwoju i Technologii dla Zespołu Przedszkolno-Żłobkowego w Sufczynie.
how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024