Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku
24 sty 2022
Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku

Po raz kolejny czerwone serce stojące przy budynku Urzędu Gminy Dębno wypełniło się po brzegi nakrętkami, a jego zawartość została przekazana na rzecz chorego dziecka. Nakrętki tym razem zostały przekazane dla Wojtusia z Niepołomic. Chłopiec ma czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, wzmożone napięcie mięśniowe, uszkodzony słuch, padaczkę, refluks żołądkowo-przełykowy.

- Marcelek, Miłoszek, Zosia, a teraz Wojtuś, to dzieci, którym do tej pory, chociaż w ten skromny sposób, udało się pomóc dzięki zebranym przez mieszkańców naszej gminy nakrętkom - podkreśla Wójt Gminy Dębno i dodaje, że ogromnie cieszy go fakt, że akcja, która została zainicjowana rok temu nadal cieszy się popularnością wśród mieszkańców, którzy chętnie zbierają nakrętki. Staramy się pomagać po równo tak, żeby zawartość serca trafiała raz do jednego dziecka, raz do drugiego.

UWAGA!

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy lub znasz kogoś komu nakrętkowa akcja mogłaby pomóc, skontaktuj się z Urzędem Gminy Dębno.

Kontakt:

Referat Promocji, Rozwoju i Wsparcia Inwestycji

tel.: 14 631 85 55, kierownik Agnieszka Kądziołka

Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku