Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Lato z muzyką
07 lip 2011

Recitalem pianisty Pawła Motyczyńskiego rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 10 lipca o g. 17 w zamku w Dębnie kolejna edycja festiwalu Muzyka Lata. W tym roku koncerty odbywać się będą także w Tarnowie.

Oficjalne rozpoczęcie festiwalu odbyło się 3 lipca w Tarnowie, a recital zaplanowany na najbliższą niedzielę będzie pierwszą odsłoną festiwalu w Dębnie. Paweł Motyczyński, student Akademii Muzycznej w Krakowie, wychowanek dra hab. Mirosława Herbowskiego będący laureatem licznych konkursów pianistycznych, przygotował program, który powinien melomanom przypaść do gustu. Znalazły się w nim utwory Mozarta, Chopina, Szymanowskiego i Liszta.

Dla pierwszych 10 osób, które dodzwonią  się do muzeum w Dębnie, organizatorzy przygotowali 10 darmowych, podwójnych zaproszeń. Telefonować można już teraz w godzinach otwarcia muzeum.

W ramach tegorocznego festiwalu odbędzie się w sumie osiem koncertów, z których cztery zaplanowano w Tarnowie i cztery w Dębnie. Szczegółowy plan koncertów w Dębnie można znaleźć tutaj.

how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny