Konkurs ,,MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie”
03 gru 2021
Konkurs ,MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie"

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu województwa małopolskiego do wzięcia udziału w konkursie "MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie".

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy, obejmującej łącznie prezentację i opracowanie rysu historycznego przepisu tym razem na regionalny słodki wypiek, który jest tradycyjnym wypiekiem bożonarodzeniowym, charakterystycznym dla regionu działania danego Koła Gospodyń Wiejskich oraz przygotowanie w/w wypieku wg. przepisu i wykonanie zdjęcia.

Celem Konkursu jest zachowanie w pamięci przepisów na tradycyjne, regionalne wypieki bożonarodzeniowe, promowanie regionalnych smaków, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych związanych ze świętami Bożego Narodzenia, kształtowanie nawyków zakupowych poprzez świadomy wybór polskich produktów pochodzących od lokalnych producentów i rolników, popularyzacja wiedzy oraz podniesienie świadomości w zakresie patriotyzmu konsumenckiego.

Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do 14 grudnia 2021 r. na adres: krakow@kowr.gov.pl podając w tytule maila: KONKURS - "MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie"

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin konkursu MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie 2021

Formularz Zgłoszeniowy do konkursu MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie 2021

Konkurs ,MałoPolska słodko smakuje na Boże Narodzenie"