Konkurs ,,Inwestycja z Perspektywą''
01 lut 2023
Konkurs ,Inwestycja z Perspektywą''

Gmina Dębno bierze udział w kolejnej edycji konkursu ,,Inwestycja z Perspektywą’’ na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE.

Celem konkursu organizowanego przez Serwis Samorządowy PAP jest promocja samorządowych inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych, a także chęć inspirowania innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

Na terenie Gminy Dębno powstało wiele inwestycji, które zasługują na miano ,,Inwestycji z perspektywą’’.

Na szczególną uwagę zasługuje wybudowanie ścieżki historycznej w Łysej Górze, która została zgłoszona do projektu.

Laureatów Konkursu wybiorą Internauci w plebiscycie internetowym. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią pracy konkursowej oraz zachęcamy do oddawania głosów w głosowaniu, które potrwa do 10 lutego do godziny 16 pod adresem: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/debno-budowa-sciezki.