II Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej
12 lut 2023
II Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej

12 lutego na Hali Widowiskowo- Sportowej w Dębnie odbył się II Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Do zawodów przystąpiło osiem jednostek OSP z terenu naszej Gminy.

Zebranych zawodników i kibiców serdecznie powitał Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który równocześnie życzył powodzenia w rywalizacji.

Po rozegraniu wyjątkowo pasjonujących meczów, które dostarczyły kibicom niezapomnianych wrażeń, wyłoniono zwycięzców. Na zakończenie rozgrywek głos ponownie zabrał Pan Wójt. Pogratulował zwycięzcom oraz podziękował wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i grę w imię ducha fair play. Słowa podziękowania skierował również do licznie zgromadzonych kibiców za wspaniały doping dla poszczególnych drużyn.

Następnie Wójt Wiesław Kozłowski wraz z Kierownikiem Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji Anną Jakubas wręczyli każdej drużynie dyplomy, medale, a zwycięskiemu zespołowi również puchar.

Klasyfikacja prezentuje się następująco:

I miejsce- OSP Porąbka Uszewska

II miejsce- OSP Niedźwiedza

III miejsce- OSP Jaworsko

Drużyny, które także wzięły udział w turnieju: OSP Łoniowa, OSP Doły, OSP Wola Dębińska, OSP Łysa Góra, OSP Jastew.

Gorąco zachęcamy wszystkie jednostki OSP do wzięcia udziału w Turnieju w przyszłym roku.