Gminne Obchody Mikołajek
05 gru 2022
Gminne Obchody Mikołajek

3 grudnia na Hali Widowisko- Sportowej w Dębnie miało miejsce niezwykłe wydarzenie.

Po raz pierwszy w historii naszej gminy z inicjatywy Wójta zostały zorganizowane Gminne Obchody Mikołajek.

Na wydarzenie zostały zaproszone wszystkie dzieci z terenu Gminy Dębno, które miały okazję osobiście spotkać się z Mikołajem.

Wójt Gminy Dębno podziękował wszystkim za tak liczną obecność, wszakże na wydarzenie przybyło blisko 500 najmłodszych mieszkańców. Święty Mikołaj rozdał maluchom słodkie prezenty.

Spotkanie było także okazją do zawarcia nowych znajomości, zrobienia wspólnych zdjęć, posmakowania waty cukrowej, popcornu i wspaniałej zabawy.

Wydarzenie uświetnił pokaz filmowy, podczas którego zostały wyświetlone krótkometrażowe filmy animowane o tematyce świątecznej ,,Madagwiazdka’’ oraz ,,Pada Shrek’’.

Wójt Gminy Dębno podkreśla, że Mikołajkowy pokaz nie jest jedyną tego typu inicjatywą. Już wkrótce na Hali w Dębnie zostanie wyświetlony pełnometrażowy film dla dorosłych i nie tylko .

Serdecznie zapraszamy!