Dzień Sołtysa w Gminie Dębno
14 mar 2022
Dzień Sołtysa w Gminie Dębno

W piątkowy wieczór, 11 marca odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego z sołtysami z terenu gminy.

Rozpoczynając spotkanie Wójt Gminy Dębno w związku z Dniem Sołtysa, złożył wszystkim gospodarzom sołectw serdeczne życzenia i podziękował za pracę jaką wkładają w rozwój swoich miejscowości. Wyrażając wdzięczność za trud i wysiłek codziennej pracy na rzecz lokalnej społeczności Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wręczył sołtysom symboliczne upominki.

Spotkanie było także doskonałą okazją do omówienia bieżących spraw. Zaproszeni goście wymieniali doświadczenia z pracy w sołectwach oraz rozmawiali o planach inwestycyjnych, które będą realizować w przyszłości.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia przez wszystkich sołtysów, życzymy wszelkiej pomyślności i dalszej owocnej współpracy.