Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Dzień Seniora w Łysej Górze
28 paź 2022
Dzień Seniora w Łysej Górze

W minioną sobotę 22.10.2022 r. w gościnnych progach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze odbyła się kolejna już edycja łysogórskiego Dnia Seniora.

Bardzo licznie zgromadzenie najstarsi mieszkańcy miejscowości mieli okazję nie tylko do spotkania i rozmów, ale również do podziwiania występów artystycznych w wykonaniu młodzieży szkolnej, odradzającego się zespołu ,,Kamionka'' oraz znakomitej grupy śpiewaczej ,,Uszwianie''.

Motorem napędowym wydarzenia była jak zawsze Pani sołtys Bożena Sacha, która spotkania dla seniorów organizuje w Łysej Górze już od 2009 roku. Bardzo miłym akcentem była objecność Pani poseł Józefy Szczurek-Żelazko oraz Starosty brzeskiego Andrzeja Potępy, który wyrazili swój głęboki szacunek i uznanie dla dorobku, wiedzy i doświadczenia najstarszego pokolenia łysogórzan. W spotkaniu udział wzięli również między innymi ks. proboszcz Krzysztof Szkarłat, Przewodniczący Rady Gminy Dębno Piotr Matura, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Artur Potępa oraz Prezes OSP Łysa Góra Bogdan Bibro.

Wspaniała rodzinna atmosfera, smaczny poczęstunek oraz upominki przekazane każdemu z seniorów dopełniły obraz tego niezwykle sympatycznego wydarzenia.

download
Załatw sprawę
subtitles
Kalendarz wydarzeń
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie