Dobre wiadomości dla strażaków z Woli Dębińskiej
25 kwi 2022
Dobre wiadomości dla strażaków z Woli Dębińskiej

W ubiegłym tygodniu z rąk Parlamentarzystów, Pani Poseł Józefy Szczurek-Żelazko, Pani Poseł Anny Pieczarki, Pani Poseł Urszuli Ruseckiej i Pana Posła Wiesława Krajewskiego oraz Pana Wojewody Łukasza Kmity jednostka OSP w Woli Dębińskiej odebrała promesę na kwotę 300 000,00 zł na zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Bezpieczeństwo mieszkańców jest niezwykle ważne, dlatego strażacy z Gminy Dębno powinni dysponować coraz nowocześniejszym sprzętem. Nowe wozy bojowe to wyraz wsparcia i uznania dla wszystkich strażaków ochotników, których służba i poświęcenie są nieocenione, a efekty ich działań są widoczne codziennie.
Dziękuję wszystkim którzy wsparli nasze starania w pozyskaniu funduszy. Serdeczne podziękowania kieruję na ręce Pani Poseł Józefie Szczurek-Żelazko, za wsparcie naszych starań w pozyskaniu funduszy - podkreśla Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Dobre wiadomości dla strażaków z Woli Dębińskiej Dobre wiadomości dla strażaków z Woli Dębińskiej Dobre wiadomości dla strażaków z Woli Dębińskiej