Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP

Dębińskie Wyprawki dla Malucha
07 wrz 2022
Dębińskie Wyprawki dla Malucha

Od stycznia 2022 roku z inicjatywy Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego przyznawana jest Dębińska Wyprawka dla Malucha.

Jest to zestaw, którym Wójt wita nowo narodzone i zamieszkałe w gminie Dębno dzieci. W skład pakietu powitalnego wchodzi: list gratulacyjny oraz materiały opatrzone lokalnymi symbolami m.in. body z krótkim i długim rękawem, pieluchy, ręcznik z kapturkiem, miś, śliniaczek, chusteczki nawilżane oraz kocyk bawełniany.

Aby otrzymać Dębińską wyprawkę dla Malucha należy w odpowiednim terminie złożyć wniosek.

W sierpniu zostały przyznane wyprawki dla Michała, Maksymiliana, Alicji, Jana i Kaliny.

Listy gratulacyjne oraz wyprawki, które otrzymali nowi mieszkańcy gminy Dębno będą wspaniałą pamiątką, ale także początkiem więzi z naszą gminą - mówi wójt gminy Wiesław Kozłowski.

download
Załatw sprawę