Bezpłatne badania mammograficzne
22 lut 2023
Bezpłatne badania mammograficzne

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki gminy Dębno na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy finansowany przez Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Badania zostaną przeprowadzane w specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii mammobusie ustawionym obok Urzędu Gminy Dębno w Woli Dębińskiej, 27 lutego 2023 roku w godz. od 9 00 do 17:00.

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy.

Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1954-1973).

Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44.

Serdecznie zapraszamy.

Wybory Samorządowe 2024