Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Konferencja prasowa dot. pozyskanych środków dla OSP Dębno
18 sty 2022

W dniu 17 stycznia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie odbyła się konferencja prasowa dotycząca pozyskanej niedawno dotacji ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro. Środki w wysokości 28 000,00 zł Gmina Dębno pozyskała przy wsparciu Wiceministra Rolnictwa Norberta Kaczmarczyk.

Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno docenione
17 sty 2022

W dniu 15 stycznia br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego z członkiniami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich działającymi na terenie Gminy Dębno. Pragnąc docenić prężnie działające Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno, które zawsze chętnie służą kulinarną pomocą przy organizacji różnych wydarzeń, Wójt w ramach podziękowania zorganizował dla nich spotkanie.

Informacja dot. badań, które będą przeprowadzane w 2022 r. przez Urząd Statystyczny w Krakowie
17 sty 2022

Urząd Gminy Dębno informuje, że w 2022 roku Urząd Statystyczny w Krakowie będzie przeprowadzał na terenie województwa małopolskiego liczne badania ankietowe. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (t.j.: Dz. U. z 2021 r. poz. 955 z późn. zm.) oraz coroczne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na dany rok.

Tego jeszcze w Naszej gminie nie było! Ruszyła Dębińska Wyprawka dla Malucha!
14 sty 2022

Przyjście na świat dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla najbliższej rodziny. My także pragniemy mieć swój wkład i tym wyjątkowym gestem włączyć się w ten radosny moment, dlatego z inicjatywy Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego dla każdego noworodka urodzonego od 1 stycznia 2022 r., udzielane będzie jednorazowe wsparcie rzeczowe "Dębińska wyprawka dla Malucha".

GOPS Dębno informuje w sprawie dodatku osłonowego
13 sty 2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno informuje, że wnioski o przyznanie dodatku osłonowego można składać w tut. Ośrodku Pomocy Społecznej w okresie od 04.01.2022 r. do 31.10.2022 r.

Noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno z przedsiębiorcami
11 sty 2022

W dniu 9 stycznia br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się spotkanie Wójta Gminy Wiesława Kozłowskiego z przedstawicielami lokalnego biznesu. Przybyłych gości przywitał gospodarz, a zarazem pomysłodawca zorganizowanej po raz pierwszy w historii gminy takiej formy spotkania z przedsiębiorcami.

Informacja dot. wniosków o dodatek osłonowy
11 sty 2022

Wojt Gminy Dębno informuje, że wnioski o przyznanie dodatku osłonowego można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej Dębno w pokoju 220 (II piętro) w okresie od 04.01.2022 r. do 31.10.2022 r. Wniosek można złożyć w wersji papierowej oraz elektronicznej (przez Profil Zaufany lub za pomocą podpisu elektronicznego).

Czek od firmy Roeslein na rozwój Gminy Dębno
11 sty 2022

W poniedziałek 10 stycznia 2022 r. w Urzędzie Gminy Dębno miało miejsce uroczyste wręczenie czeku na realizacje inwestycji w Gminie Dębno przez firmę Roeslein.

Wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do dzierżawy
11 sty 2022

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy.

download
Załatw sprawę
auto_delete
Odbiór odpadów
departure_board
Transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
add_moderator
Tarcza antykryzysowa
change_circle
Odnawialne źródła energii
people
Rada Gminy Dębno
brightness_5
Program czyste powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
point_of_sale
PRZETARGI - PLATFORMA ZAKUPOWA