Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Klub Seniora w Sufczynie ma już 5 lat
17 lip 2024

W czwartek, 11 lipca odbyła się uroczystość jubileuszu 5-lecia powstania Klubu Senior+ w Sufczynie. Wydarzenie to było okazją do wspólnego świętowania i refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami klubu.

Już w niedzielę poznamy najsprawniejszą jednostkę OSP z terenu gminy.
16 lip 2024

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Ochotnicza Straż Pożarna w Jastwi oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Dębnie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków straży pożarnej na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.

To była prawdziwa radość
16 lip 2024

W minioną sobotę, na boisku sportowym przy Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, odbył się Festyn Rodzinny. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16:00 i przyciągnęło licznych mieszkańców oraz gości z okolicznych miejscowości.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie.
16 lip 2024

Już w najbliższą niedzielę 21 lipca o godz. 17.00, na zamkowym dziedzińcu odbędą się "Letnie Spotkania przy Winie".

Mieszkańcy Gminy Dębno znów pomogli.
15 lip 2024

W lipcu odbyło się kolejne przekazanie kolorowych nakrętek z metalowego serca znajdującego się obok Urzędu Gminy. Inicjatywa ta ma na celu wsparcie leczenia chorych, którzy potrzebują kosztownej rehabilitacji.

Pamiętamy o bohaterach.
15 lip 2024

Gmina Dębno pozyskała dotację w wysokości ponad 65 tysięcy złotych na remont konserwatorski cmentarza z I wojny światowej w Dołach.

Spektakl "Umierałem sto razy" w dębińskim zamku
15 lip 2024

W sobotę, 6 lipca 2024 roku o godzinie 20:30 w Muzeum Zamek w Dębnie odbył się wyjątkowy spektakl inspirowany powieścią Zdzisława Korczaka. Było to niesamowite wydarzenie pełne emocji, dramatyzmu i niezapomnianych chwil podejmujące tematykę profilaktyki uzależnienia od alkoholu.

To był wspaniały weekend, pełen tradycji i folkloru
08 lip 2024

W ubiegły weekend, 6-7 lipca, na Stadionie LKS "Victoria" w Porąbce Uszewskiej odbyła się Porębecka Biesiada Smaku i Folkloru. Tradycyjnie głównym punktem tego wydarzenia był Konkurs Potraw Domowych, przygotowanych i zaprezentowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Dębno. W tym roku nie zabrakło również sportowych zmagań, ponieważ w sobotę odbyły się gry i zabawy piłkarskie oraz mecze piłki nożnej, które dostarczyły niesamowitych wrażeń. Tego samego dnia odbyła się również zabawa taneczna pod gwiazdami.

Moc atrakcji dla każdego, czyli Festyn Rodzinny w Jastwi wkrótce!
08 lip 2024

Już w najbliższą sobotę na boisku sportowym przy Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, odbędzie się Festyn Rodzinny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny