Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Kolejne terminy zebrań wiejskich – dot. Maszkienic i Woli Dębińskiej
17 maj 2024

Jeszcze pod koniec maja br. odbędą się zebrania w kolejnych dwóch sołectwach, a będą to Maszkienice i Wola Dębińska. Przypominamy, że zebrania zwoływane są z tego względu, że kadencja obecnych Sołtysów i członków Rad Sołeckich przypadająca na lata 2019 - 2024 dobiega końca.

Porąbka Uszewska wybrała swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
17 maj 2024

W dniu 16 maja 2024 r. (tj. czwartek) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Porąbka Uszewska odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

UWAGA
15 maj 2024

W Polsce szczyt aktywności kleszczy przypada w okresie od maja do listopada, a ma to związek z wysoką temperaturą i wilgotnością w naszej strefie klimatycznej. Miejscem bytowania kleszczy są nie tylko lasy, spotkać je możemy również na łąkach, pastwiskach, a nawet przydomowych trawnikach. Mimo niewielkich rozmiarów są niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

Remont konserwatorski cmentarza z I wojny światowej nr 280 w Dołach
15 maj 2024

Gmina Dębno otrzymała dofinansowanie w kwocie 51 474,00 zł ze środków budżetu państwa pozostających w dyspozycji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

XV Integracyjny Plener Malarski rozpoczęty
13 maj 2024

Od dnia dzisiejszego wokół Zamku, parku krajobrazowego i wzgórza kościelnego trwa 15. edycja Pleneru Malarskiego. Uroczystego otwarcia dokonali Kierownik Muzeum Zamek w Dębnie Jolanta Januś-Koczwara, Zastępca Wójta Gminy Dębno Jacek Szklarz oraz Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno przeznaczonych do dzierżawy.
13 maj 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do dzierżawy.

Doły wybrały swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
13 maj 2024

W dniu 9 maja 2024 r. (tj. czwartek) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Doły odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

Kolejna mieszkanka Gminy Dębno obchodziła 100 urodziny
11 maj 2024

W sobotę, 11 maja 2024 roku w Maszkienicach odbyła się niezwykła uroczystość, w czasie której obchodzono urodziny pani Janiny Dadej, która w tym roku skończyła 100 lat.

Gminny Dzień Strażaka w Gminie Dębno
11 maj 2024

W sobotę, 11 maja druhowie z gminy Dębno obchodzili Gminny Dzień Strażaka, połączony z obchodami 65 rocznicy powstania jednostki.
Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach Radłowskich. Po mszy poczty sztandarowe, strażacy, goście oraz uczestnicy uroczystości przemaszerowali w asyście Orkiestry Dętej z Łysej Góry spod Publicznej Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich pod remizę OSP Perła, gdzie odbył się uroczysty apel.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie