Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Inwestycje zrealizowane

Nowe miejsca postojowe w Jaworsku
02 sie 2022

W Jaworsku nowe miejsca parkingowe powstały na działce niedaleko Kościoła Parafialnego, w miejscu starego budynku pełniącego kiedyś funkcję skupu owoców. Zakres prac polegał na wykonaniu 9 standardowych miejsc parkingowych oraz 1 stanowiska dla osób niepełnosprawnych, nawierzchnia z płyt ażurowych wypełniona humusem i obsianych trawą.

Koszt inwestycji, to 35 240,00 zł.

Doły. Budowa zakończona
10 lis 2021

Zakończono prace w miejscowości Doły przy inwestycji pn. ,,Budowa budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej". W ramach prac inwestycyjnych wzniesiono budynek o powierzchni zabudowy 191,60 m2.

Maszkienice. Modernizacja budynku OSP
08 lis 2021

W ramach konkursu Małopolskie OSP 2021 został zmodernizowany budynek remizy w Maszkienicach. Całkowita wartość zadania wynosi ok. 200 tys.

Gmina Dębno inwestuje w nowe oświetlenie
03 lis 2021

Nowe oświetlenie zyskały w Gminie Dębno miejscowości Dębno oraz Jaworsko. W ramach inwestycji wykonano sieć kablową oświetlenia ulicznego o łącznej długości 449 m. Inwestycja obejmowała również zamontowanie latarnii oświetlenia ulicznego w łącznej ilości 8 sztuk, po 4 dla każdej z miejscowości.

W Dębnie nowe oświetlenie zamontowano na granicy z miejscowością Łysa Góra. W Jaworsku natomiast zostało usytuowane od strony Gwoźdźca równolegle do drogi powiatowej, wzdłuż skrzyżowania z drogą gminną.

Zakończył się remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Sufczyn-Dwojanów
01 paź 2021

Zakończył się remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych Sufczyn-Dwojanów na odcinku o długości 1030 metrów. W ramach remontu wykonano nakładkę drogi na dł. 1030 m o szer. 2,7 m, oraz uzupełniono i utwardzono pobocza na całej długości drogi.  Wykonano również przepusty rurowe odwodnienie na dł. 920 m. Zadanie wykonano ze środków budżetu Województwa Małopolskiego związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych – 160 000,00 zł. Koszt całkowity zadania wyniósł ok. 360 tys.

Zakończenie remontu konserwatorskiego zabytkowej kaplicy Jastrzębskich
15 wrz 2021

15 września 2021 r. odbył się odbiór konserwatorski zadania dofinansowanego z budżetu województwa małopolskiego pn. "Dębno, kaplica grobowa rodziny Jastrzębskich na cmentarzu parafialnym w Dębnie, 1906 r., remont drzwi, schodów, przypór, obramowań okiennych, drzwiowych, gzymsu, maswerku, kaplicy, krypa". Wspomniana kaplica znajduje się u głównego wejścia na cmentarz parafialny w Dębnie. Zaprojektowana w stylu neogotyckim, jest największym i najpiękniejszym tego typu zabytkiem architektury w całej wschodniej części województwa małopolskiego. Budowla powstała w 1906 roku z fundacji Marii z Dembińskich Jastrzębska, jako mauzoleum rodziny ówczesnych właścicieli zamku i fundatorów kościoła w Dębnie.

Wyremontowane zostały kolejne odcinki dróg gminnych
05 sty 2021

Pomimo niełatwego roku z uwagi na panującą w naszym kraju pandemię, gmina Dębno nie zwalniała tempa w realizacji inwestycji drogowych. Z myślą o poprawie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców, kolejne dwa odcinki dróg gminnych zostały wyremontowane.

Modernizacja drogi w Woli Dębińskiej zakończona
29 gru 2020

W ostatnich dniach odebrana została kolejna inwestycja drogowa w Gminie Dębno.

Dzięki dotacji z Funduszu Dróg Samorządowych Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie zmodernizowano 526 m drogi gminnej w Woli Dębińskiej od tzw. drogi Bieleckiej koło stadionu LKS ORZEŁ w kierunku Publicznej Szkoły Podstawowej.
Zakres prac obejmował położenie nowej  nawierzchni z mieszanek asfaltowych, ścięcie i uzupełnienie poboczy, montaż progów zwalniających. Wykonano również brakującą część chodnika oraz parkingi.

Modernizacja boiska sportowego w Łysej Górze
17 gru 2020

Zakończyła się modernizacja boiska sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze.

Inwestycja obejmowała wykonanie nowej, bezpiecznej nawierzchni poliuretanowej. Zamontowano również nowe bramki do piłki nożnej, zestaw do badmintona, piłki siatkowej oraz piłkochwyty. Obiekt zyskał krzesełka dla kibiców i urządzenia do tzw. siłowni zewnętrznej tj. orbitrek i prasa ręczna.

Całkowita wartość zadania wyniosła ponad 136 tys. złotych przy dofinansowaniu Samorządu Województwa Małopolskiego kwota blisko 67 tys. złotych w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa-MIRS”.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny