Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Inwestycje w realizacji

Klub "Senior +" w Dębnie - remont rozpoczęty
17 wrz 2020
Klub "Senior +" w Dębnie - remont rozpoczęty

W ostatnich dniach  rozpoczęto prace remontowe  przy budynku tzw. „Organistówki” w Dębnie, w którym ma powstać Klub Senior +.

Budynek  wskazany na działalność seniorów musi przejść gruntowną przebudowę. Modernizację rozpoczęto od prac rozbiórkowych.

W ramach inwestycji wyremontowane zostaną wszystkie wnętrza. Powstanie pomieszczenie ogólnodostępne pełniące funkcję spotkań, kuchnia, miejsce pełniące funkcję szatni oraz dwie łazienki. Wszystkie pomieszczenia będą dostosowane do osób niepełnosprawnych i z dysfunkcjami ruchowymi pozwalając tym samym na komfortowe korzystanie z pomieszczeń placówki.

Zakres robót obejmuje również wykonanie nowego dachu wraz z pokryciem, wykonanie nowego stropu, budowę kominów wentylacyjnych i spalinowych oraz  prace towarzyszące tj. ocieplenie ścian i roboty murowe. Powstaną również nowe instalacje centralnego ogrzewania  i wodno- kanalizacyjne.

Gmina Dębno na całą inwestycję pozyskała dofinansowanie od Wojewody Małopolskiego w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” w kwocie  150 000,00 zł.

Zakończenie wszystkich prac planowane jest na koniec br.

Klub "Senior +" w Dębnie - remont rozpoczęty Klub "Senior +" w Dębnie - remont rozpoczęty Klub "Senior +" w Dębnie - remont rozpoczęty Klub "Senior +" w Dębnie - remont rozpoczęty
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odbiór odpadów
departure_board
Transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
add_moderator
Tarcza antykryzysowa
change_circle
Odnawialne źródła energii
people
Rada Gminy Dębno
brightness_5
Program czyste powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
point_of_sale
PRZETARGI - PLATFORMA ZAKUPOWA