GMINA

Drukuj drukuj

Ogłoszenia

Strona główna » O gminie » Ogłoszenia

Stypendia szkolne na rok szkolny 2017/18

31.08.2017
Stypendia szkolne na rok szkolny 2017/18

Wójt Gminy Dębno informuje, że w okresie od 1 do 15 września 2017 r. w Urzędzie Gminy Dębno (pokój nr 102) przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium szkolnego.
Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, spowodowanych wystąpieniem w niej bezrobocia,  niepełnosprawności, ciężkiej lub długotrwałej choroby, wielodzietności, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizmu lub narkomani, a także gdy rodzina jest niepełna.

Spotkanie informacyjne w sprawie wniosków na projekty grantowe

30.08.2017
Spotkanie informacyjne w sprawie wniosków na projekty grantowe

Lokalna Grupa Działania „Kwartet na Przedgórzu” informuje, że w czwartek 7 września o godzinie 15.00 w Urzędzie Gminy Dębno odbędzie się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla osób zainteresowanych składaniem wniosków na projekty grantowe. W ramach projektów można ubiegać się o dofinansowanie na organizację wydarzeń sportowych lub rekreacyjnych oraz na wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury.

Ogłoszenie Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno o naborze na wolne stanowisko

24.08.2017
Ogłoszenie Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno o naborze na wolne stanowisko

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno ogłasza nabór na stanowisko: opiekun/opiekunka środowiskowa. 

Apel do hodowców trzody chlewnej

10.08.2017
Apel do hodowców trzody chlewnej

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brzesku przypomina, że wciąż występuje realne zagrożenie wynikające z występowania na terenie kraju ognisk afrykańskiego pomoru świń.

Audyty energetyczne w Gminie Dębno

10.08.2017
Audyty energetyczne w Gminie Dębno

W naszej gminie realizowany jest program dofinansowania do wymiany starych i nieefektywnych źródeł ogrzewania. W celu rzetelnej realizacji umowy, Urząd Marszałkowski w Krakowie opracował procedurę prawidłowego przeprowadzania audytów energetycznych.

Wskazówki dotyczące realizacji umów na wykonanie ocen energetycznych.

VI Nabór do projektu "Dobry Czas na Biznes"

10.08.2017
VI Nabór do projektu "Dobry Czas na Biznes"

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie „Dobry Czas na Biznes” w ramach którego mają Państwo szansę otrzymać 26 000 zł bezzwrotnej dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej.

Szkolenia za bony w Brzesku

9.08.2017
Szkolenia za bony w Brzesku

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, iż w ramach realizacji projektu Kierunek Kariera odbywają się kolejne dyżury doradców zawodowych w Brzesku. Udział w takim spotkaniu jest pierwszym warunkiem do otrzymania dofinansowania do szkoleń.

Ostrzeżenie przed upałami

9.08.2017
Ostrzeżenie przed upałami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie podaje, że temperatura maksymalna w dniu 9 sierpnia 2017 roku wyniesie 32 stopnie, natomiast w dniach 10-11 sierpnia może osiągnąć 36 stopni. Tak wysokie temperatury stają się niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aktualnie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia upałami w województwie małopolskim.

VIII edycja konkursu „Cudowna Moc Bukietów”

7.08.2017
VIII edycja konkursu „Cudowna Moc Bukietów”

Instytut Dziedzictwa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na bukiety zielne na Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pod nazwą „Cudowna Moc Bukietów”, który rozegra się we wtorek 15 sierpnia na Małym Rynku w Krakowie. W konkursie mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Małopolski oraz turyści, bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie oraz w regulaminie.

Ostrzeżenie przed upałami

31.07.2017
Ostrzeżenie przed upałami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie podaje, że temperatura w dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. może przekroczyć 35 stopni, a lokalnie może nawet osiągnąć 38 stopni. Tak wysokie temperatury stają się niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aktualnie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia upałami w województwie małopolskim.

Ogólne zasady postępowania w czasie upałów.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 38

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12