GMINA

Drukuj drukuj

Ogłoszenia

Strona główna » O gminie » Ogłoszenia

Szkolenia za bony w Brzesku

9.08.2017
Szkolenia za bony w Brzesku

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, iż w ramach realizacji projektu Kierunek Kariera odbywają się kolejne dyżury doradców zawodowych w Brzesku. Udział w takim spotkaniu jest pierwszym warunkiem do otrzymania dofinansowania do szkoleń.

Ostrzeżenie przed upałami

9.08.2017
Ostrzeżenie przed upałami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie podaje, że temperatura maksymalna w dniu 9 sierpnia 2017 roku wyniesie 32 stopnie, natomiast w dniach 10-11 sierpnia może osiągnąć 36 stopni. Tak wysokie temperatury stają się niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aktualnie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia upałami w województwie małopolskim.

VIII edycja konkursu „Cudowna Moc Bukietów”

7.08.2017
VIII edycja konkursu „Cudowna Moc Bukietów”

Instytut Dziedzictwa zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na bukiety zielne na Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pod nazwą „Cudowna Moc Bukietów”, który rozegra się we wtorek 15 sierpnia na Małym Rynku w Krakowie. W konkursie mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Małopolski oraz turyści, bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie oraz w regulaminie.

Ostrzeżenie przed upałami

31.07.2017
Ostrzeżenie przed upałami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie podaje, że temperatura w dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. może przekroczyć 35 stopni, a lokalnie może nawet osiągnąć 38 stopni. Tak wysokie temperatury stają się niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aktualnie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia upałami w województwie małopolskim.

Ogólne zasady postępowania w czasie upałów.

Trening systemu alarmowania

28.07.2017
Trening systemu alarmowania

Informujemy, że we wtorek 1 sierpnia 2017 na terenie naszej gminy przeprowadzone będzie ćwiczenie dotyczące systemu alarmowania. W związku z tym o godzinie 17.00 zostanie nadany sygnał alarmowy – modulowany dźwięk syreny o długości 3 minut. Przeprowadzenie treningu będzie jednocześnie okazją do upamiętnienia 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nowy okres zasiłkowy 2017-2018

27.07.2017
Nowy okres zasiłkowy 2017-2018

Do wniosku  o zasiłek rodzinny  oraz dodatków do zasiłku rodzinnego oraz do wniosku o świadczenie wychowawcze  500+ należy dołączyć:

1) nakaz płatniczy za 2016 r.,
2) orzeczenie o niepełnosprawności, w przypadku, gdy w rodzinie wychowuje się dziecko niepełnosprawne,
3) przekazy/przelewy pieniężne dokumentujące wysokość alimentów (zapłaconych w 2016r),
4) odpis wyroku sądu zasądzającego alimenty oraz zaświadczenie komornika o dochodzie z tytułu otrzymanych alimentów w 2016 r.

Bezpłatna mammografia

21.07.2017
Bezpłatna mammografia

Centrum medyczne Maszachaba zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się w poniedziałek 24 lipca w Woli Dębińskiej, na parkingu przed Urzędem Gminy Dębno. Przed badaniem należy się zarejestrować pod numerem telefonu: 12-633-02-18 lub 503-777-651.

Konkurs fotograficzny „Beskid Wyspowy dla każdego… i małego i dużego”

17.07.2017
Konkurs fotograficzny „Beskid Wyspowy dla każdego… i małego i dużego”

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” organizuje konkurs pn. „Beskid Wyspowy dla każdego, … i małego i dużego!”. Konkurs realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna” w ramach projektu pn. „Małopolska to jest to!” – II edycja.

Nabór na stanowisko Kierownika Placówki Wsparcia Dziennego w Niedźwiedzy

11.07.2017
Nabór na stanowisko Kierownika Placówki Wsparcia Dziennego w Niedźwiedzy

Wójt Gminy Dębno ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Placówki Wsparcia Dziennego, jednostki która będzie wspierała rodziny borykające się z problemami opiekuńczo-wychowawczymi.

List Prezesa KRUS do rolników i ich rodzin

3.07.2017
List Prezesa KRUS do rolników i ich rodzin

Szanowni Rolnicy, Drogie Dzieci! Lato to organizacyjnie bardzo trudny czas dla rolników i ich rodzin. Gorączka sianokosów, żniw, zbiorów owoców i zabiegów pielęgnacyjnych, dodatkowo w warunkach wysokich temperatur, sprzyja wypadkom podczas wykonywanej pracy. Ponadto Dzieci przebywające na wakacjach, pozostawione bez należytego nadzoru na terenie gospodarstwa narażone są na wiele zagrożeń. Pamiętajcie więc Państwo o bezpiecznym użytkowaniu ciągników, maszyn i narzędzi rolniczych, urządzeń, o bezpiecznym transporcie, obsługiwaniu zwierząt i stosowaniu środków ochrony roślin.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 34

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12