GMINA

„Krakowiaczek” w Łoniowej

9.06.2017
„Krakowiaczek” w Łoniowej

W dniach 3-4 czerwca 2017 r. w Amfiteatrze Letnim w Łoniowej odbyła się 28. edycja Przeglądu Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego „Krakowiaczek”. Organizatorami wydarzenia było Dębińskie Centrum Kultury i Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”. Patronat honorowy nad festiwalem objęli Starosta Brzeski Andrzej Potępa i Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Gminny Dzień Dziecka

7.06.2017
Gminny Dzień Dziecka

W niedzielę 4 czerwca na stadionie „Orlik” w Dębnie odbyła się pierwsza edycja imprezy plenerowej dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, pod nazwą Gminny Dzień Dziecka. We wspólnej zabawie wzięło udział kilkaset dzieci wraz z rodzicami.

Gmina Dębno z Laurem Społecznego Zaufania

5.06.2017
Gmina Dębno z Laurem Społecznego Zaufania

Pod koniec ubiegłego miesiąca nasza gmina została uhonorowana Laurem Społecznego Zaufania. Jest to certyfikat przyznawany przez Instytut Badań Marki, niezależną firmę realizującą badania rynku na terenie całego kraju. To prestiżowe wyróżnienie nadawane jest za rzetelność, najwyższą jakość oferowanych usług, wysoki standard obsługi klientów i respektowanie praw konsumenta.

V Sesja Rady Gminy

2.06.2017
V Sesja Rady Gminy

We wtorek 30 maja 2017 roku odbyła się piąta w tym roku Sesja Rady Gminy Dębno. Przed rozpoczęciem obrad, Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski i Przewodniczący Rady Gminy Piotr Matura złożyli gratulacje pani Dorocie Bodzioch – kierownikowi organizacyjnemu Zespołu Regionalnego „Porąbcoki” – która została wyróżniona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Honorową Odznaką „Zasłużony Dla Kultury Polskiej”.

Gminny Dzień Dziecka w Dębnie

2.06.2017
Gminny Dzień Dziecka w Dębnie

Przypominamy, że już 4 czerwca 2017 roku na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. W programie przewidziane są liczne gry i konkursy, warsztaty taneczne, malowanie twarzy oraz bańki mydlane. Atrakcje będą bezpłatne dla wszystkich dzieci. Początek imprezy o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy.

Łoniowa najlepsza w Turnieju Sołectw

Łoniowa najlepsza w Turnieju Sołectw

W ubiegłą niedzielę, 28 maja w Dołach odbył się Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Dębno. Była to pierwsza tego typu impreza, zorganizowana w naszej gminie. Celem turnieju była integracja sołectw, aktywizacja społeczeństwa lokalnego i propagowanie kultury fizycznej oraz idei współzawodnictwa. W zawodach wzięło udział osiem drużyn, reprezentujących poszczególne sołectwa: Biadoliny Szlacheckie, Dębno, Doły, Łoniową, Łysą Górę, Maszkienice, Niedźwiedzę i Sufczyn.

"Krakowiaczek" w najbliższy weekend w Łoniowej

"Krakowiaczek" w najbliższy weekend w Łoniowej

W dniach 3-4 czerwca 2017 r. w amfiteatrze letnim w Łoniowej odbędzie się 28. Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego "Krakowiaczek". Szczegółowe informacje na temat festiwalu znajdują się na załączonym plakacie.

Dzień dziecka w Niedźwiedzy

Dzień dziecka w Niedźwiedzy

W sobotę 27 maja w Niedźwiedzy odbyła się druga edycja imprezy plenerowej z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami zabawy była rada sołecka oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Niedźwiedzy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Problem dzikich wysypisk śmieci

23.05.2017
Problem dzikich wysypisk śmieci

W ubiegłym miesiącu Zakład Usług Komunalnych zlikwidował na zlecenie Gminy Dębno ponad 50 nielegalnych wysypisk śmieci. W ciągu ostatniego roku problem tak zwanych dzikich wysypisk, znajdujących się na terenie naszej gminy, nasilił się. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jakie konsekwencje niesie ze sobą ten proceder.

Spotkanie z nauczycielami w Woli Dębińskiej

22.05.2017
Spotkanie z nauczycielami w Woli Dębińskiej

15 maja w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu z dyrektorami i nauczycielami placówek szkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Dębno. W zebraniu uczestniczyli: Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Zastępca Wójta Irena Kowal, Sekretarz Gminy oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Spraw Społecznych i Obywatelskich Justyna Wójtowicz-Woda, Dyrektor tarnowskiej delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski oraz Starszy Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty Stanisław Srebro.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 216

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin