GMINA

Nowy harmonogram odbioru odpadów

11.06.2018
Nowy harmonogram odbioru odpadów

Urząd Gminy Dębno informuje o nowym harmonogramie odbioru odpadów komunalnych na II półrocze 2018 r. Odpady w dalszym ciągu (przez najbliższe 12 miesięcy) będzie odbierała firma FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. z Tarnowa.

Zamknięcie drogi Wola Dębińska - Bielcza

8.06.2018
Zamknięcie drogi Wola Dębińska - Bielcza

Urząd Gminy Dębno informuje o czasowym zamknięciu drogi Zaborów – Bielcza – Wola Dębińska na odcinku Bielcza – wiadukt autostradowy w dniu 9 czerwca 2018 (tj. sobota). Czasowe wyłączenie drogi z ruchu komunikacyjnego spowodowane jest jej remontem. Wstrzymanie ruchu pojazdów konieczne jest ze względów organizacyjnych oraz przez wzgląd na bezpieczeństwo kierujących.

Gminny Dzień Dziecka

5.06.2018
Gminny Dzień Dziecka

Dmuchana zjeżdżalnia, animacje dla dzieci oraz malowanie twarzy, warsztaty taneczne i liczne konkursy - tak w skrócie wyglądał Gminny Dzień Dziecka, który odbył się w minioną niedzielę przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie.

Rekrutacja do projektu „Ratowanie mamy we krwi - podniesienie kompetencji społecznych gwarancją bezpieczeństwa”

2.06.2018

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie przy współpracy z Urzędem Gminy Dębno ma zaszczyt zaprosić druhów ze wszystkich jednostek Gminy Dębno do realizacji projektu pod nazwą „ Ratowanie mamy we krwi – podniesienie kompetencji społecznych gwarancją bezpieczeństwa”. Realizacja projektu obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne w okresie od maja do grudnia 2018 roku

OSP Dębno realizuje projekt z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

1.06.2018
OSP Dębno realizuje projekt z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Miło nam poinformować, iż dzięki staraniom Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie udało się pozyskać dofinansowanie na realizację projektu o nazwie  „Ratowanie mamy we krwi - podniesienie kompetencji społecznych gwarancją bezpieczeństwa”.

IV sesja Rady Gminy Dębno

1.06.2018
IV sesja Rady Gminy Dębno

W dniu 29 maja 2018 r. w sali narad Urzędu Gminy odbyła się IV sesja Rady Gminy Dębno.

Radni podczas swojego czwartego posiedzenia w tym roku podjęli m.in. uchwałę w sprawie: zmiany Uchwały Nr V/280/2017 Rady Gminy Dębno z dnia 30 maja 2017 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, form i zakresu tej pomocy oraz trybu postępowania w ramach „ Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży; zmiany uchwały budżetowej Gminy Dębno na 2018 rok oraz zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Dębno na lata 2018-2030.

Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!

29.05.2018
Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!

W Publicznej Szkole Podstawowej w Łoniowej, miało miejsce uroczyste podsumowanie III edycji konkursu ekologicznego, którego organizatorem jest Wójt Gminy Dębno.

Konkurs „Miej zasady – segreguj odpady”, którego głównym celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej, a także promowanie idei segregacji śmieci, jako świadomego sposobu ochrony środowiska, odbywał się w czterech kategoriach.

Gminny Dzień Dziecka - Zaproszenie

Gminny Dzień Dziecka - Zaproszenie

Na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie już 3 czerwca zaplanowano moc atrakcji w związku z Gminnym Dniem Dziecka. Początek o godz. 15.

Liczne gry i konkursy dla dzieci, malowanie twarzy, warsztaty taneczne - to tylko niektóre z atrakcji czekające na najmłodszych mieszkańców gminy Dębno.

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Dębno na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych

24.05.2018

Urząd Gminy Dębno, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżur konsultanta odbędzie się w Urzędzie Gminy, we wtorek 29 maja 2018r. w godzinach od 12:00 do 14:30.

OSP Wola Dębińska najlepsza!

OSP Wola Dębińska najlepsza!

Zwycięstwem druhów OSP Wola Dębińska zakończył się Turniej Piłki Nożnej OSP  o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W rozegranym na początku maja turnieju na obiekcie LKS „Jastrząb” Łoniowa, na drugim miejscu uplasowali się piłkarze-strażacy z OSP Niedźwiedza. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli strażacy z Jastwi.

Drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP składały się tylko i wyłącznie z czynnych strażaków.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 233