GMINA

Festyn Solanki w Woli Dębińskiej

28.07.2017
Festyn Solanki w Woli Dębińskiej

W niedzielę 23 lipca na stadionie sportowym w Woli Dębińskiej odbyła się III edycja Festynu Solanki. Organizatorem wydarzenia był po raz kolejny Sołtys Woli Dębińskiej Grzegorz Przybyło wraz z Radą Sołecką. Honorowy patronat nad Festynem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Wśród obecnych gości byli między innymi Radny Województwa Małopolskiego Wojciech Skruch oraz Radni Powiatu Brzeskiego Marek Łośko i Jacek Frankowski.

Obchody 40-lecia LKS „Jastrząb Łoniowa”

27.07.2017
Obchody 40-lecia LKS „Jastrząb Łoniowa”

W najbliższą niedzielę 30 lipca zapraszamy do Łoniowej na uroczystość związaną z obchodami 40-lecia działalności LKS „Jastrząb Łoniowa”. W programie zaplanowano liczne turnieje i atrakcje.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonych plakatach.

Festyn Rodzinny w najbliższy weekend w Dębnie

25.07.2017
Festyn Rodzinny w najbliższy weekend w Dębnie

W najbliższy weekend w Dębnie odbędzie się Festyn Rodzinny  „Na sportowo”. W sobotę o 20:00 w plenerze obok restauracji Mamma Mia rozpocznie się zabawa taneczna. W niedzielę 30 lipca na kompleksie sportowym „Orlik” w Dębnie od 15:00 będą trwały gry, konkursy i zabawy. Ponadto odbędzie się rodzinny turniej piłki nożnej, zawody w koszykówce, siatkówce, turniej dzielnic i konkurs wiedzy o Gminie Dębno. Serdecznie zapraszamy.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Łysej Górze

24.07.2017
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Łysej Górze

W niedzielę 16 lipca na stadionie sportowym LKS „Kłos” Łysa Góra odbyła się kolejna edycja Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Do rywalizacji w turnieju stanęło w tym roku aż 31 drużyn, reprezentujących jednostki OSP z 12 sołectw.

Prace remontowe w remizie OSP w Perle

Prace remontowe w remizie OSP w Perle

W ubiegły piątek 14 lipca podpisana została umowa na zadanie, dotyczące wykonania prac remontowych i modernizacji instalacji wewnętrznych w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Perle.

Przebudowa PSP w Biadolinach Szlacheckich

Przebudowa PSP w Biadolinach Szlacheckich

We wtorek 4 lipca podpisana została umowa z wykonawcą pierwszego etapu robót związanych z przebudową i nadbudową pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich. Docelowo, pomieszczenia znajdujące się na poddaszu budynku zostaną zaadaptowane na sale lekcyjne.

Festyn Solanki i Puchar Europy Strongman

Festyn Solanki i Puchar Europy Strongman

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski i Sołtys Woli Dębińskiej Grzegorz Przybyło wraz z Radą Sołecką zapraszają na Festyn Solanki, który odbędzie się w niedzielę 23 lipca na stadionie sportowym w Woli Dębińskiej. W ramach festynu rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy Strongman. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie.

Program „Małopolska Niania” z dofinansowaniem

17.07.2017
Program „Małopolska Niania” z dofinansowaniem

W poniedziałek 10 lipca 2017 r. przedstawiciele 23 gmin województwa małopolskiego odebrali z rąk marszałka Jacka Krupy i wicemarszałka Wojciecha Kozaka umowy na dofinansowanie do projektu „Małopolska Niania”. W programie weźmie udział również Gmina Dębno, którą na spotkaniu w Krakowie reprezentował Wójt Wiesław Kozłowski.

Kurs komputerowy dla seniorów w Dębnie

17.07.2017
Kurs komputerowy dla seniorów w Dębnie

Rodzina Kolpinga w Dębnie organizuje zajęcia z obsługi komputera i internetu dla osób wieku 60+ z gminy Dębno i powiatu brzeskiego. Zajęcia w wymiarze 40 godzin będą odbywać się w czwartki, w godz.: 16:00-18:00.

Projekt „Szkoła przyszłości 2.0” w Gminie Dębno

14.07.2017
Projekt „Szkoła przyszłości 2.0” w Gminie Dębno

W celu wsparcia edukacyjnego uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, Gmina Dębno podpisała w ubiegłym tygodniu umowę z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości na realizację projektu pod nazwą „Szkoła przyszłości 2.0 – rozwój i modernizacja szkół Gminy Dębno”. Wniosek o dofinansowanie tego projektu został wcześniej pozytywnie rozpatrzony przez Zarząd Województwa Małopolskiego, który przyznał naszej gminie środki w wysokości ok. 950 tys. złotych.

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 216

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin