GMINA

Strona główna » O gminie » Wydarzenia

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Dofinansowanie na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o dofinansowaniu budowy w gminie Dębno Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Na realizację tej inwestycji władze wojewódzkie przekazały 940 100,60 złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Audyty energetyczne w Gminie Dębno

Audyty energetyczne w Gminie Dębno

Urząd Gminy Dębno informuje, że nowym wykonawcą ocen energetycznych w Subregionie Tarnowskim jest firma „Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ” z siedzibą we Wrocławiu. Na terenie gminy Dębno audyty będą przeprowadzane w sierpniu 2018 r.

Świadczenie „Dobry start”

Świadczenie „Dobry start”

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno informuje, że od dnia 2018-07-01 można składać drogą elektroniczną, natomiast od dnia 2018-08-01 można składać papierowo wniosek o ustalenie prawa do świadczenia "dobry start", zwanego potocznie 300+. Wnioski należy złożyć najpóźniej do dnia 2018-11-30.

Podpisywanie umów z mieszkańcami na dofinansowanie do wymiany pieca

Podpisywanie umów z mieszkańcami na dofinansowanie do wymiany pieca

Urząd Gminy Dębno przystępuje do podpisywania umów z mieszkańcami na dofinansowanie ekologicznego źródła ciepła w ramach projektów: „Wymiana przestarzałych kotłów węglowych na nowoczesne źródła zasilane gazem i biomasą w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego” – poddziałanie 4.4.2 oraz „Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego.”- poddziałanie 4.4.3.

Kolejna dotacja dla gminy Dębno. Rządowe środki zasilą budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej

13.06.2018

Gmina Dębno otrzymała 50 tysięcy złotych dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę Otwartej Strefy Aktywności w Łoniowej.

Senior+ w Sufczynie

13.06.2018
Senior+ w Sufczynie

Gmina Dębno zyska kolejne przyjazne miejsce dla seniorów. Po Maszkienicach, przyszedł czas na Sufczyn. Tym razem dzięki modernizacji budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sufczynie powstanie Klub Senior+.

Nowy harmonogram odbioru odpadów

11.06.2018
Nowy harmonogram odbioru odpadów

Urząd Gminy Dębno informuje o nowym harmonogramie odbioru odpadów komunalnych na II półrocze 2018 r. Odpady w dalszym ciągu (przez najbliższe 12 miesięcy) będzie odbierała firma FBSerwis Karpatia Sp. z o.o. z Tarnowa.

Zamknięcie drogi Wola Dębińska - Bielcza

8.06.2018
Zamknięcie drogi Wola Dębińska - Bielcza

Urząd Gminy Dębno informuje o czasowym zamknięciu drogi Zaborów – Bielcza – Wola Dębińska na odcinku Bielcza – wiadukt autostradowy w dniu 9 czerwca 2018 (tj. sobota). Czasowe wyłączenie drogi z ruchu komunikacyjnego spowodowane jest jej remontem. Wstrzymanie ruchu pojazdów konieczne jest ze względów organizacyjnych oraz przez wzgląd na bezpieczeństwo kierujących.

Gminny Dzień Dziecka

5.06.2018
Gminny Dzień Dziecka

Dmuchana zjeżdżalnia, animacje dla dzieci oraz malowanie twarzy, warsztaty taneczne i liczne konkursy - tak w skrócie wyglądał Gminny Dzień Dziecka, który odbył się w minioną niedzielę przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie.

Rekrutacja do projektu „Ratowanie mamy we krwi - podniesienie kompetencji społecznych gwarancją bezpieczeństwa”

2.06.2018

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie przy współpracy z Urzędem Gminy Dębno ma zaszczyt zaprosić druhów ze wszystkich jednostek Gminy Dębno do realizacji projektu pod nazwą „ Ratowanie mamy we krwi – podniesienie kompetencji społecznych gwarancją bezpieczeństwa”. Realizacja projektu obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne w okresie od maja do grudnia 2018 roku

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 231