GMINA

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Wydarzenia

Ferie zimowe w DCK

Ferie zimowe w DCK

Ferie zimowe w gminie Dębno już coraz bliżej. Niezależnie od warunków pogodowych, dzieci oraz młodzież mogą ciekawie i pożytecznie spędzić wolny czas uczestnicząc w półkolonii organizowanej przez Dębińskie Centrum Kultury.

Zapraszamy dzieci od lat 6, uczniów szkół podstawowych na Ferie Zimowe realizowane w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi w terminie od 27 stycznia do 7 lutego 2020 (od poniedziałku do piątku) w godz. 9:00 - 15:00.

Nowe oświetlenie uliczne w Jastwi

Nowe oświetlenie uliczne w Jastwi

W ramach rozbudowy sieci oświetlenia ulicznego w naszej gminie, końcem roku powstał nowy odcinek sieci energetycznej.

W ramach realizacji zadania wykonano linę kablową oświetlenia ulicznego oraz zamontowano lampy na nowo wybudowanych słupach.

Wymień stary piec węglowy na nowoczesny kocioł na paliwo stałe tj. ekogroszek

Wymień stary piec węglowy na nowoczesny kocioł na paliwo stałe tj. ekogroszek

Wójt Gminy Dębno przypomina o możliwości skorzystania z dofinansowania do wymiany starego pieca węglowego na nowoczesny kocioł na paliwo stałe tj. ekogroszek.

W ramach realizacji projektu 4.4.3 – „Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego” można otrzymać dofinansowanie w wysokości do 9 000 zł.

Ekointerwencja!

2.01.2020
Ekointerwencja!

W związku z trwającym okresem grzewczym Urząd Gminy Dębno informuje, że na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego funkcjonuje formularz Ekointerwencji, poprzez który można zgłaszać przypadki łamania przepisów środowiskowych.

Zgłoszenia nie traktujmy jako donos, ale troskę o czyste środowisko i powietrze, którym wszyscy oddychamy.

I Gminny Orszak Trzech Króli

31.12.2019
I Gminny Orszak Trzech Króli

W poniedziałek - 6 stycznia  odbędzie się pierwszy Gminny Orszak Trzech Króli pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego.

Radosny korowód, który jest częścią ogólnopolskiej akcji, tym razem zawita do naszej gminy.

"Hej kolęda, kolęda!"

31.12.2019
"Hej kolęda, kolęda!"

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców naszej Gminy w najbliższą niedzielę - 5 stycznia na godz. 17:00 do kościoła Św. Małgorzaty w Dębnie.
Odbędzie się tam koncert kolęd w wykonaniu orkiestry kameralnej z Tarnowa.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w Stowarzyszeniu "Kwartet na Przedgórzu"

30.12.2019

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy – specjalista ds. wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR).

Laureaci Nagród Wójta uhonorowani

30.12.2019
Laureaci Nagród Wójta uhonorowani

Podczas uroczystego posiedzenia Rady Gminy Dębno, w poniedziałek 30 grudnia 2019 r. wręczone zostały nagrody laureatom jubileuszowej - V edycji Konkursów Wójta Gminy Dębno - Dębińskie Pasje oraz Dębowe Serce.

Kolejna grupa seniorów rozpoczęła szkolenie

27.12.2019
Kolejna grupa seniorów rozpoczęła szkolenie

W poniedziałek, 23 grudnia dwunastoosobowa grupa seniorów rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Małopolski e–Senior”. Uczestników kolejnego bloku szkoleniowego przywitał w imieniu Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego jego Zastępca - Jacek Szklarz.

Wesołych Świąt!

23.12.2019
Wesołych Świąt!

Drodzy Mieszkańcy Gminy Dębno z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, ciepła i pogody ducha. Niech ten wyjątkowy, świąteczny czas napełni Wasze serca pokojem i miłością, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 256