GMINA

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Wydarzenia

Zgłoś się do projektu i zostań podopiecznym "Małopolskiego Tele-Anioła"!

3.12.2019
Zgłoś się do projektu i zostań podopiecznym "Małopolskiego Tele-Anioła"!

Wójt Gminy Dębno przypomina o możliwości dokonania zgłoszenia do programu „Małopolski Tele-Anioł”.

Projekt realizowany jest w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 stycznia 2021 r. i jest skierowany do osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych, które potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności.

Nowy numer telefonu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

2.12.2019
Nowy numer telefonu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Urząd Gminy Dębno informuje, iż zmianie uległ numer telefonu kontaktowego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej: nowy numer telefonu 14 66-58-749.

Informacja o utrudnieniach drogowych

2.12.2019
Informacja o utrudnieniach drogowych

W nawiązaniu do korespondencji przekazanej przez Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie informujemy, że w dniach od 3 grudnia godz. 20:00 do dnia 7 grudnia godz. 2:00 przejazd kolejowy w miejscowości Sterkowiec będzie zamknięty.

Powodem zaistniałych utrudnień jest prowadzenie robót naprawczych nawierzchni na linii kolejowej nr 91 Kraków Główny-Medyka.

Podsumowanie XIII posiedzenia Rady Gminy Dębno

29.11.2019
Podsumowanie XIII posiedzenia Rady Gminy Dębno

W dniu 29 listopada w sali narad urzędu odbyła się XIII Sesja Rady Gminy Dębno. Radni podjęli uchwały m.in. w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości oraz stawek opłaty za zajęcie pasa drogowego dróg, których zarządcą jest Gmina Dębno.

Konsultacje Społeczne projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii

29.11.2019

W dniach 7 - 13 grudnia 2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, na rok 2020.

Szkolenie dla przedsiębiorców korzystających z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

27.11.2019

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sprzedających i podających napoje alkoholowe na nieodpłatne szkolenie dotyczące obowiązujących przepisów prawa związanych z warunkami korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 listopada br. (piątek) w budynku Urzędu Gminy Dębno parter (sala narad ) o godz. 15.00 – 16.30

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie!

22.11.2019
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie!

Wójt Gminy Dębno wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz Komendantem Powiatowym Policji w Brzesku zapraszają do udziału w debacie społecznej „Akty wandalizmu w miejscach ogólnodostępnych na terenie gminy Dębno”, która odbędzie się w piątek 29 listopada o godz.: 17:00 w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi.

Dzień Pracownika Socjalnego

21.11.2019
Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji przypadającego dziś Dnia Pracownika Socjalnego Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski składa wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wyrazy uznania oraz wdzięczności za zaangażowanie, wrażliwość i poświęcenie w pracy na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Zapraszamy na spektakl "Popiełuszko"

Zapraszamy na spektakl "Popiełuszko"

Teatr jasne światło zaprasza na spektakl pt.: „Popiełuszko”, który odbędzie się w dniach 23 oraz 24 listopada  (sobota i niedziela), a także 1 grudnia (niedziela) o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie.

Kreatywna Edukacja

19.11.2019
Kreatywna Edukacja

„Na wykształcenie powinno składać się żywe życie, a nie martwa nauka”, w myśl tych słów uczniowie klasy 5b Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej w dniu dzisiejszym przybyli w gościnne progi urzędu gminy, by w praktyce „dotknąć” książkowej wiedzy.

Spragnioną informacji młodzież wraz z opiekunami: wicedyrektor szkoły Panią Anetą Kania oraz księdzem Łukaszem Kaliszem przyjęli Sekretarz Gminy Justyna Wójtowicz-Woda oraz Zastępca Wójta Jacek Szklarz.

[ poprzednia| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | następna ] stron: 267

Kapliczki Małopolski