GMINA

Informacja o utrudnieniach drogowych

2.12.2019
Informacja o utrudnieniach drogowych

W nawiązaniu do korespondencji przekazanej przez Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie informujemy, że w dniach od 3 grudnia godz. 20:00 do dnia 7 grudnia godz. 2:00 przejazd kolejowy w miejscowości Sterkowiec będzie zamknięty.

Powodem zaistniałych utrudnień jest prowadzenie robót naprawczych nawierzchni na linii kolejowej nr 91 Kraków Główny-Medyka.

Podsumowanie XIII posiedzenia Rady Gminy Dębno

29.11.2019
Podsumowanie XIII posiedzenia Rady Gminy Dębno

W dniu 29 listopada w sali narad urzędu odbyła się XIII Sesja Rady Gminy Dębno. Radni podjęli uchwały m.in. w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości oraz stawek opłaty za zajęcie pasa drogowego dróg, których zarządcą jest Gmina Dębno.

Konsultacje Społeczne projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii

29.11.2019

W dniach 7 - 13 grudnia 2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, na rok 2020.

Szkolenie dla przedsiębiorców korzystających z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

27.11.2019

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sprzedających i podających napoje alkoholowe na nieodpłatne szkolenie dotyczące obowiązujących przepisów prawa związanych z warunkami korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 listopada br. (piątek) w budynku Urzędu Gminy Dębno parter (sala narad ) o godz. 15.00 – 16.30

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie!

22.11.2019
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie!

Wójt Gminy Dębno wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz Komendantem Powiatowym Policji w Brzesku zapraszają do udziału w debacie społecznej „Akty wandalizmu w miejscach ogólnodostępnych na terenie gminy Dębno”, która odbędzie się w piątek 29 listopada o godz.: 17:00 w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi.

Dzień Pracownika Socjalnego

21.11.2019
Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji przypadającego dziś Dnia Pracownika Socjalnego Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski składa wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wyrazy uznania oraz wdzięczności za zaangażowanie, wrażliwość i poświęcenie w pracy na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Zapraszamy na spektakl "Popiełuszko"

Zapraszamy na spektakl "Popiełuszko"

Teatr jasne światło zaprasza na spektakl pt.: „Popiełuszko”, który odbędzie się w dniach 23 oraz 24 listopada  (sobota i niedziela), a także 1 grudnia (niedziela) o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie.

Kreatywna Edukacja

19.11.2019
Kreatywna Edukacja

„Na wykształcenie powinno składać się żywe życie, a nie martwa nauka”, w myśl tych słów uczniowie klasy 5b Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej w dniu dzisiejszym przybyli w gościnne progi urzędu gminy, by w praktyce „dotknąć” książkowej wiedzy.

Spragnioną informacji młodzież wraz z opiekunami: wicedyrektor szkoły Panią Anetą Kania oraz księdzem Łukaszem Kaliszem przyjęli Sekretarz Gminy Justyna Wójtowicz-Woda oraz Zastępca Wójta Jacek Szklarz.

Miłość silniejsza od przeciwności losu!

18.11.2019
Miłość silniejsza od przeciwności losu!

„Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.”

W ubiegły weekend, 9 i 10 listopada świętowaliśmy jubileusze par małżeńskich. Kolejni małżonkowie z terenu naszej gminy doczekali wyjątkowej rocznicy 50. i 60. lat wspólnego życia.

OSP Jastew z nowym samochodem pożarniczym

15.11.2019
OSP Jastew z nowym samochodem pożarniczym

Ochotnicza Straż Pożarna z Jastwi ma powody do radości. W ostatnim czasie jednostka wzbogaciła się o nowy samochód ratowniczo – gaśniczy.

[ poprzednia| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | następna ] stron: 265

Kapliczki Małopolski