GMINA

Strona główna » GMINA » Wydarzenia » Wydarzenia

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w Stowarzyszeniu "Kwartet na Przedgórzu"

30.12.2019

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy – specjalista ds. wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR).

Laureaci Nagród Wójta uhonorowani

30.12.2019
Laureaci Nagród Wójta uhonorowani

Podczas uroczystego posiedzenia Rady Gminy Dębno, w poniedziałek 30 grudnia 2019 r. wręczone zostały nagrody laureatom jubileuszowej - V edycji Konkursów Wójta Gminy Dębno - Dębińskie Pasje oraz Dębowe Serce.

Kolejna grupa seniorów rozpoczęła szkolenie

27.12.2019
Kolejna grupa seniorów rozpoczęła szkolenie

W poniedziałek, 23 grudnia dwunastoosobowa grupa seniorów rozpoczęła zajęcia w ramach projektu „Małopolski e–Senior”. Uczestników kolejnego bloku szkoleniowego przywitał w imieniu Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego jego Zastępca - Jacek Szklarz.

Wesołych Świąt!

23.12.2019
Wesołych Świąt!

Drodzy Mieszkańcy Gminy Dębno z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, ciepła i pogody ducha. Niech ten wyjątkowy, świąteczny czas napełni Wasze serca pokojem i miłością, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń.

Finał prac w Dołach

23.12.2019
Finał prac w Dołach

W ostatnich dniach dobiegły końca roboty budowlane realizowane przy budynku komunalnym w Dołach.

W ramach obecnego zamówienia wykonane zostały: roboty w obszarze przyziemia (w części nieobejmującej garażu i klatki schodowej), ścianki działowe, tynki oraz okładziny ścienne. Poza tym ekipa budowlana wykonała instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną i C.O bez białego montażu.

Dwuletnia inwestycja w toku

18.12.2019
Dwuletnia inwestycja w toku

W Dębnie wzdłuż drogi „Dębno przez Wieś” w mijającym roku trwały intensywne prace przy budowie ścieżki rowerowej. Wymienione zadanie jest realizowane przez samorząd gminy w ramach projektu: Zintegrowany produkt turystyczny Subregionu Tarnowskiego „Trasy Rowerowe Pogórza”.

W święta nikt nie powinien być sam!

17.12.2019
W święta nikt nie powinien być sam!

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym kierujemy swe myśli nie tylko ku bliskim, ale również ku osobom potrzebującym naszego wsparcia i opieki. Z tej okazji w poniedziałek, 16 grudnia w Karczmie „Pod Jesionami” odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i starszych z terenu naszej gminy. Organizatorem Wigilii był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno.

Nowoczesny obiekt sportowy nabiera kształtów

Nowoczesny obiekt sportowy nabiera kształtów

Rozpoczęta jesienią 2018 roku budowa pierwszej pełnowymiarowej hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie nabrała tempa. Od czasu wmurowania kamienia węgielnego pod budowę obiektu, do teraz krajobraz przy szkole zmienił się nie do poznania.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury oraz Proboszcz Parafii pw. Św. Małgorzaty w Dębnie zapraszają do udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę – 22 grudnia w godz. od 8:00 do 17:00.

Szczegóły na plakacie!

Gmina Dębno Laureatem nagrody Małopolski Samorząd – Przeciw Przemocy!

13.12.2019
Gmina Dębno Laureatem nagrody Małopolski Samorząd – Przeciw Przemocy!

We wtorek, 10 grudnia br. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyła się wojewódzka konferencja „Wspólne działanie – wzajemne korzyści. Wyzwania dla polityki społecznej”.

Podczas wydarzenia zostali uhonorowani laureaci dwóch wojewódzkich konkursów: „Małopolski Samorząd - Przeciw Przemocy” oraz „Małopolski Pracownik Socjalny Roku - Mamy moc pomagania”.

Wśród laureatów znalazła się również Gmina Dębno.

[ poprzednia| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | następna ] stron: 264

Kapliczki Małopolski