Wydarzenia szkolne

Święto przedszkolaków w Sufczynie

28.09.2016
Święto przedszkolaków w Sufczynie

21 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego  Zespołu Szkół w Sufczynie obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji uczestniczyły we wspólnej zabawie. Wszystkie przedszkolaki śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Podczas imprezy pojawiły się bajkowe postacie – Myszka Miki i Minnie, które wspólnie z dziećmi świętowały Dzień Przedszkolaka.

Dzień Przedszkolaka w Łoniowej

27.09.2016
Dzień Przedszkolaka w Łoniowej

20 września wszystkie przedszkolaki z Łoniowej obchodziły swoje święto w bardzo radosnej i miłej atmosferze. Były wesołe zabawy, tańce integracyjne, konkursy, gry, pamiątkowe zdjęcia oraz pochód z transparentem przez wioskę, przy melodiach znanych i lubianych piosenek z repertuaru dziecięcego. Pod koniec dnia dzieci otrzymały upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Jesienny konkurs w Przedszkolu w Łoniowej

27.09.2016
Jesienny konkurs w Przedszkolu w Łoniowej

Arcydzieła z dyni, marchewki oraz liści – tak w kilku słowach można podsumować prace wykonane  na odbywający się cyklicznie w Przedszkolu Publicznym w Łoniowej rodzinny, jesienny konkurs plastyczny. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy przestrzennej – „Jesiennego cudaka” z dostępnych sezonowych warzyw, owoców, kasztanów, żołędzi; lub pracy płaskiej – „Obrazka z liści” przedstawiającego dowolnie wybraną postać, przedmiot lub zwierzę.

Przedszkolaki z Woli Dębińskiej świętowały swój dzień

22.09.2016
Przedszkolaki z Woli Dębińskiej świętowały swój dzień

20 września przypadał piąty Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Swoje święto obchodziły także dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II.

Na wstępie, pracownicy przedszkola – na czele z Panią Dyrektor – odśpiewali „Sto lat” swoim małym podopiecznym. Dzieci otrzymały zawieszki, dzięki którym już nikt nie miał wątpliwości, co to za święto. Następnie zaczęło się to, co przedszkolaki lubią najbardziej – tańce oraz śpiewanie znanych piosenek.

Uczniowie gimnazjum w Sufczynie na obchodach Dnia Sybiraka w Tarnowie

21.09.2016
Uczniowie gimnazjum w Sufczynie na obchodach Dnia Sybiraka w Tarnowie

16 września uczniowie Publicznego Gimnazjum w Sufczynie wzięli udział w uroczystościach Dnia Sybiraka w Tarnowie. O godzinie 12.00 uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej koncelebrowanej pod przewodnictwem księdza proboszcza Adama Nity. Wygłosił on kazanie, w którym wiele miejsca poświęcił patriotyzmowi. Podkreślił także znaczenie starszego pokolenia w wychowaniu w miłości do ojczyzny.

Dzień Przedszkolaka w Porąbce Uszewskiej

21.09.2016
Dzień Przedszkolaka w Porąbce Uszewskiej

20 września w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej odbyła się uroczystość Dnia Przedszkolaka, połączona z powitaniem jesieni i pomarańczowym dniem. Dzieci, ubrane w pomarańczowe stroje, obejrzały przedstawienie "Idzie jesień" w wykonaniu najmłodszej grupy. Później bawiły się przy muzyce i rozwiązywały zagadki oraz quizy o tematyce jesiennej.

Powitanie roku szkolnego na szczycie

20.09.2016
Powitanie roku szkolnego na szczycie

Uczniowie klas drugich gimnazjum z Woli Dębińskiej rok szkolny rozpoczęli bardzo nietypowo, bo na szczycie Kasprowego Wierchu. Wyprawa w Tatry odbyła się w ramach pobytu gminazjalistów na Zielonej Szkole w Kościelisku. Był on dofinansowany przez Stowarzyszenie CARPEdiem, działające przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej.

Zajęcia muzyczno-językowe w DCK

9.09.2016
Zajęcia muzyczno-językowe w DCK

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia muzyczno-językowe.
Rozpoczęcie już w najbliższy wtorek 13 września 2016r. o godzinie 17:00.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Bliższe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

Narodowe Czytanie w Maszkienicach

31.08.2016
Narodowe Czytanie w Maszkienicach

W najbliższą sobotę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbędzie się „Narodowe Czytanie”. Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiej akcji, organizowanej corocznie pod patronatem pary prezydenckiej. Do Narodowego Czytania mogą się zgłaszać instytucje publiczne z całego kraju. W tym roku, w wyniku głosowania internautów, czytaną przez biorących udział w akcji lekturą będzie „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza. Wydarzenie w Maszkienicach rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa zgodnie z planem do 16.00.

Konkurs POSEGREGOWANI

5.07.2016
Konkurs POSEGREGOWANI

Małgorzata i Maciej Chmielowiec zajęli pierwsze miejsce w III Edycji Konkursu Ekologicznego „Posegregowani”, organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską i Młodzieżowe Centrum Wolontariatu w Tarnowie. Rodzeństwo dzielnie reprezentowało oddziały przedszkolne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie. Celem konkursu było zapoznanie dzieci i młodzieży z pojęciem recyklingu, promowanie segregacji oraz ponownego wykorzystania odpadów, ale również dobra zabawa.

[ poprzednia| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna ] stron: 16

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin