EDUKACJA

Drukuj drukuj

Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne

Dzień babci i dziadka w Biadolinach Szlacheckich

25.01.2017
Dzień babci i dziadka w Biadolinach Szlacheckich

20 stycznia 2017 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej obchodzili niezwykły dzień, pełen uśmiechów i wzruszeń – święto babci i dziadka.

Dzień babci i dziadka w Porąbce Uszewskiej

23.01.2017
Dzień babci i dziadka w Porąbce Uszewskiej

Przedszkole w Porąbce Uszewskiej zorganizowało Dzień Babci i Dziadka, który dzięki uprzejmości strażaków odbył się w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Goście dopisali, a dzieci przepięknie wszystkich powitały i artystycznie zaskoczyły.

Sukces astronomiczny wywołał sukces medialny

17.01.2017
Sukces astronomiczny wywołał sukces medialny

Sukces Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym „Nasza szkolna przygoda z astronomią” – którego organizatorem było czasopismo "Urania Postępy Astronomii", Polskie Towarzystwo Astronomiczne i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego – był obecny w mediach już od dawna.

Jasełka w Maszkienicach

17.01.2017
Jasełka w Maszkienicach

W ubiegłą niedzielę uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach wystąpili w  tradycyjnym spektaklu bożonarodzeniowym. Wśród osób zgromadzonych na widowni znaleźli się pracownicy szkoły, rodzice, mieszkańcy wsi, a także zaproszeni przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, radni Celina Wróbel i Michał Gruszkowski oraz sołtys Maszkienic Karol Piwowarski.

Dzień Seniora w Maszkienicach

17.01.2017
Dzień Seniora w Maszkienicach

W sobotę 7 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbył się Dzień Seniora. Uroczystość została zorganizowana już po raz piąty przez Radę Rodziców oraz parafialny oddział „Caritas”. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 gości, których powitali i złożyli życzenia noworoczne ksiądz Grzegorz Nowak oraz Dyrektor ZSP w Maszkienicach Dorota Batko.

Ogólnopolski sukces PSP w Woli Dębińskiej

30.12.2016
Ogólnopolski sukces PSP w Woli Dębińskiej

Zuzanna Wołek z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej imienia Jana Pawła II zdobyła drugie miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „JESIENNE DUSZKI I LEŚNE SKRZATY”.

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie, pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Niepołomice. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej z tworzywa przyrodniczego.

II miejsce przedszkolaków z Łoniowej w konkursie plastycznym „Przyjaciele Dinka”

30.12.2016
II miejsce przedszkolaków z Łoniowej w konkursie plastycznym „Przyjaciele Dinka”

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Łoniowej – Nikola Roman, Julia Pabjan, Eliza Drużkowska, Milena Musiał, Hiacynta Dudek, Mikołaj Witaszek, Maja Kukla, Gabriela Sambor, Arkadiusz Mrzygłód, Oskar Koczwara i Jakub Rylewicz – zdobyły II miejsce za wykonanie zbiorowej pracy na konkurs plastyczny „Przyjaciele Dinka”.

Spotkanie Opłatkowe w Dębnie

29.12.2016
Spotkanie Opłatkowe w Dębnie

22 Grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie odbyło się Spotkanie Opłatkowe, zorganizowane przez Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Oprawę artystyczną spotkania zapewnili pracownicy szkoły oraz uczniowie, którzy wystąpili w przedstawieniu na temat cudu Bożego Narodzenia.

Wigilia w Biadolinach Szlacheckich

27.12.2016
Wigilia w Biadolinach Szlacheckich

22 grudnia cała społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich spotkała się, aby wspólnie świętować. Zgodnie z tradycją, w tym dniu odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych, który przygotowała pani Beata Urbaszewska.

„Nazaret” w Woli Dębińskiej

23.12.2016
„Nazaret” w Woli Dębińskiej

22 grudnia uczniowie z Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej wystąpili w bożonarodzeniowym przedstawieniu pod tytułem „Nazaret… od tego wszystko się zaczęło”. Dzieci przedstawiły historię zwiastowania i cudu narodzin Jezusa. W jasełkach, oprócz elementów tradycyjnych nie zabrakło również nawiązań do czasów współczesnych.

[ poprzednia| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | następna ] stron: 19

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12