EDUKACJA

Drukuj drukuj

Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne

XVIII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno

5.06.2018
XVIII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno

Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno ma już dwadzieścia jeden lat. W miniony piątek 25 maja Jaworsko po raz 21 gościło miedzy innymi uczniów z Łoniowej, Łysej Góry, Sufczyna oraz Woli Dębińskiej. Jest to impreza, na którą chętnie przyjeżdżają zarówno uczniowie jak i ich opiekunowie. Tu nie zajmuje się miejsc, a każdy wykonawca jest nagradzany.

III edycja konkursu ornitologicznego „Jestem na TAK”

28.05.2018
III edycja konkursu ornitologicznego „Jestem na TAK”

21 maja szkołę w Porąbce Uszewskiej odwiedziły sąsiednie gimnazja, aby wziąć udział w III już edycji konkursu ornitologicznego „Jestem na TAK”. W tym roku konkurs poprzedzony został warsztatami ornitologicznymi, które przeprowadził student I roku biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

XIX Gminy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty

28.05.2018
XIX Gminy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty

23 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Księdza Prałata Pułkownika Tadeusza Dłubacza w Sufczynie odbyła się XIX edycja konkursu ortograficznego pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego i Wójta Gminy Dębno.

Rocznica Trzeciego Maja

8.05.2018
Rocznica Trzeciego Maja

27 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy siódmej przygotowani przez mgr Krystiana Sadłonia i Roberta Sowę, zaprezentowali młodszym kolegom akademię przypominającą rocznice majowe.

Wizyta kombatanta

8.05.2018
Wizyta kombatanta

26 kwietnia 2018 r. mury naszej szkoły gościły niezwykłą osobę. W swoich wojażach po szkołach w Polsce na naszą gościnną ziemię zawitał kombatant wileńskiej AK kapitan Jerzy Widejko ps. "Jureczek". 

Prawda o Katyniu

17.04.2018
Prawda o Katyniu

10 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Niedźwiedzy odbyła się uroczysta akademia poświęcona 78. rocznicy zbrodni katyńskiej i 8 rocznicy tragedii smoleńskiej. Uczniowie klasy VI w pięknych słowach przedstawili krótką historię Katynia - POLSKIEJ GOLGOTY WSCHODU - bestialskiego mordu na polskiej elicie politycznej w Związku Radzieckim.

Gminne Spotkania Teatralne

17.04.2018
Gminne Spotkania Teatralne

12 kwietnia 2018 roku już po raz XIX odbyły się Gminne Spotkania Teatralne w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy, w których wzięły udział cztery grupy teatralne.

Uczniowie z Publicznej Szkoły im. Kornela Makuszyńskiego, których opiekunem była Pani Ewa Niemiec zaprezentowali pełną humoru, zaskakujących wypowiedzi nowoczesną wersję Kopciuszka.

Zimowe półkolonie w gminie Dębno

8.03.2018
Zimowe półkolonie w gminie Dębno

Dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łoniowej i  Porąbce Uszewskiej oraz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maszkienicach ferie rozpoczęły się bardzo interesująco.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

7.02.2018
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

Święto Babć i Dziadków w Przedszkolu w Łoniowej na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości. 24 stycznia przedszkolaki zaprezentowały przed liczną publicznością zgromadzoną w remizie OSP w Łoniowej bogaty program artystyczny. Były wzruszające wiersze, piękne piosenki oraz tańce ludowe. Poprzez śpiew, słowa, taniec oraz własnoręcznie wykonane upominki dzieci najlepiej jak potrafiły wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek, a także podziękowania dla swoich babć i dziadków za trud włożony w wychowanie i opiekę.

„ProgramujeMY tarnowski" w PSP w Jaworsku

20.03.2019
„ProgramujeMY tarnowski" w PSP w Jaworsku

"ProgramujeMY tarnowski” to  projekt realizowany przez Publiczną Szkołę Podstawowa w Jaworsku, ze wsparciem finansowym z UE,  dotyczy on programowania w klasach I- III.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 22

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12