Wydarzenia szkolne

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

7.02.2018
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łoniowej

Święto Babć i Dziadków w Przedszkolu w Łoniowej na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości. 24 stycznia przedszkolaki zaprezentowały przed liczną publicznością zgromadzoną w remizie OSP w Łoniowej bogaty program artystyczny. Były wzruszające wiersze, piękne piosenki oraz tańce ludowe. Poprzez śpiew, słowa, taniec oraz własnoręcznie wykonane upominki dzieci najlepiej jak potrafiły wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek, a także podziękowania dla swoich babć i dziadków za trud włożony w wychowanie i opiekę.

Zaproszenie na 100-lecie szkoły w Biadolinach Szlacheckich

5.10.2018
Zaproszenie na 100-lecie szkoły w Biadolinach Szlacheckich

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlachceckich zapraszają absolwentów na 100-lecie szkoły. Uroczystość odbędzie się 09.11.2018 r. (piątek). Ze względów organizacyjnych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły do 10.10.2018 r. Tel. (14) 66-58-136, sp-bs@gminadebno.pl

Turniej Tenisa Stołowego Chłopców pt. „ I TY możesz zostać Grubbą”

2.07.2018
Turniej Tenisa Stołowego Chłopców  pt. „ I TY możesz zostać Grubbą”

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Tenisa Stołowego Chłopców pt. „I TY możesz zostać Grubbą”. Na starcie turnieju stanęło 49 uczestników. Eliminacje odbyły się systemem pucharowym na lekcjach w.f., a finał systemem „każdy z każdym” (pięciu zawodników).

Słabi Uczniowie przegrali z Mocnymi Absolwentami Mecz Piłki Nożnej Absolwenci vs. Uczniowie PSP Wola Dębińska - 2018

29.06.2018
Słabi Uczniowie przegrali z Mocnymi Absolwentami Mecz Piłki Nożnej Absolwenci vs. Uczniowie  PSP Wola Dębińska  - 2018

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska działający przy PSP w Woli Dębskiej zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie  PSP Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany z okazji Dnia Sportu Szkolnego – 2018 r. w sali sportowej PSP w Woli Dębińskiej i zakończył się wysokim wynikiem 19:8 dla  byłych uczniów szkoły (absolwentów).

Dzień Babci i Dziadka

5.02.2018
Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 22.01.2018r.

Dzień Babci i Dziadka w Porąbce Uszewskiej

5.02.2018
Dzień Babci i Dziadka w Porąbce Uszewskiej

Dnia 23 stycznia, jak co roku dzieci z przedszkola w Porąbce Uszewskiej zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, zrozumienie.

Wielkie kolędowanie w Łysej Górze

18.01.2018
Wielkie kolędowanie w Łysej Górze

Już tradycyjnie podczas Koncertu Laureatów Gminnego Konkursu Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych sala sportowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze wypełnia się po brzegi.

Nie inaczej było w ubiegłą niedzielę, kiedy  na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowali młodzi mieszkańcy gminy Dębno.

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich

4.01.2018

W piątek 22 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich uczniów, pracowników szkoły oraz przedstawicieli rodziców.

Uroczystość rozpoczął Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych, podczas którego wysłuchaliśmy utworów przygotowanych przez 19 uczniów. Uczestnicy oceniani byli w trzech kategoriach: oddział przedszkolny, klasy I - III oraz klasy IV – VII.

Konkurs „Podziel się pierniczkiem” w oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie

15.12.2017

Święta to okres dzielenia się tym co mamy z innymi – pod takim hasłem świąteczne przygotowania rozpoczęły dzieci z oddziałów zerowych i przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie. W zorganizowanym wśród dzieci i rodziców konkursie charytatywnym wzięło udział 25 piernikowych prac. Przygotowane zostały nie tylko tradycyjne pierniczki, ale i różnego rodzaju chatki oraz domki, oblane kolorowym lukrem i łakociami.

„Wielka Mikołajkowa Zbiórka” w Publicznym Przedszkolu w Woli Dębińskiej

„Wielka Mikołajkowa Zbiórka” w Publicznym Przedszkolu w Woli Dębińskiej

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej wzięły udział w akcji „Wielka Mikołajkowa Zbiórka”, zorganizowanej przez Grupę Azoty PWSZ Tarnów i Stowarzyszenie Piłki Ręcznej PWSZ Tarnów. Celem akcji była zbiórka pluszaków dla dzieci z Tarnowskich szpitali. Przedszkolaki bardzo chętnie oddawały swoje zabawki dla chorych dzieci.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 19