Wydarzenia szkolne

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Woli Dębińskiej

6.06.2018
Dzień Rodziny w Przedszkolu w Woli Dębińskiej

Dzień 26 maja 2018r. zapisał sie wyjątkowo w kalendarzu Publicznego Przedszkola im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej. W tym dniu przypadło wielkie świętowanie Dnia Rodziny pod hasłem "Mama i Tata to Najpiękniejsze Słowa Świata".

Piknik Integracyjny 120-lecie Szkolnictwa w Łysej Górze

6.06.2018
Piknik Integracyjny 120-lecie Szkolnictwa w Łysej Górze

27 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze odbył się piknik integracyjny z okazji 120-lecia szkolnictwa. Pogoda dopisała, dopisali także goście, którzy mogli podziwiać występy dzieci oraz dorosłych z placówek funkcjonujących na terenie miejscowości.

XVIII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno

5.06.2018
XVIII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno

Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno ma już dwadzieścia jeden lat. W miniony piątek 25 maja Jaworsko po raz 21 gościło miedzy innymi uczniów z Łoniowej, Łysej Góry, Sufczyna oraz Woli Dębińskiej. Jest to impreza, na którą chętnie przyjeżdżają zarówno uczniowie jak i ich opiekunowie. Tu nie zajmuje się miejsc, a każdy wykonawca jest nagradzany.

III edycja konkursu ornitologicznego „Jestem na TAK”

28.05.2018
III edycja konkursu ornitologicznego „Jestem na TAK”

21 maja szkołę w Porąbce Uszewskiej odwiedziły sąsiednie gimnazja, aby wziąć udział w III już edycji konkursu ornitologicznego „Jestem na TAK”. W tym roku konkurs poprzedzony został warsztatami ornitologicznymi, które przeprowadził student I roku biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

XIX Gminy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty

28.05.2018
XIX Gminy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty

23 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Księdza Prałata Pułkownika Tadeusza Dłubacza w Sufczynie odbyła się XIX edycja konkursu ortograficznego pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego i Wójta Gminy Dębno.

Rocznica Trzeciego Maja

8.05.2018
Rocznica Trzeciego Maja

27 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy siódmej przygotowani przez mgr Krystiana Sadłonia i Roberta Sowę, zaprezentowali młodszym kolegom akademię przypominającą rocznice majowe.

Wizyta kombatanta

8.05.2018
Wizyta kombatanta

26 kwietnia 2018 r. mury naszej szkoły gościły niezwykłą osobę. W swoich wojażach po szkołach w Polsce na naszą gościnną ziemię zawitał kombatant wileńskiej AK kapitan Jerzy Widejko ps. "Jureczek".

Prawda o Katyniu

Prawda o Katyniu

10 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Niedźwiedzy odbyła się uroczysta akademia poświęcona 78. rocznicy zbrodni katyńskiej i 8 rocznicy tragedii smoleńskiej. Uczniowie klasy VI w pięknych słowach przedstawili krótką historię Katynia - POLSKIEJ GOLGOTY WSCHODU - bestialskiego mordu na polskiej elicie politycznej w Związku Radzieckim.

Gminne Spotkania Teatralne

Gminne Spotkania Teatralne

12 kwietnia 2018 roku już po raz XIX odbyły się Gminne Spotkania Teatralne w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy, w których wzięły udział cztery grupy teatralne.

Uczniowie z Publicznej Szkoły im. Kornela Makuszyńskiego, których opiekunem była Pani Ewa Niemiec zaprezentowali pełną humoru, zaskakujących wypowiedzi nowoczesną wersję Kopciuszka.

Zimowe półkolonie w gminie Dębno

8.03.2018
Zimowe półkolonie w gminie Dębno

Dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łoniowej i  Porąbce Uszewskiej oraz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maszkienicach ferie rozpoczęły się bardzo interesująco.

[ poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 19