Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne

VI Gminny Festiwal „Eko-Gala 2017”

24.04.2017
VI Gminny Festiwal „Eko-Gala 2017”

20 kwietnia 2017 r. w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbył się VI Gminny Festiwal „Eko-Gala 2017”, pod patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Na przeglądzie wystąpiły dzieci z dziewięciu oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Dębno, które zaprezentowały repertuar o tematyce ekologicznej.

Stowarzyszenie „Sztuka na Scenie” ruszyło do akcji

Stowarzyszenie „Sztuka na Scenie” ruszyło do akcji

No i stało się! Stowarzyszenie „Sztuka na Scenie” ruszyło do akcji. „Od początku lutego ostro zabraliśmy się do pracy, będziemy realizować projekt artystyczno-edukacyjny „Bajkowisko” dofinansowany przez Fundację BGK w ramach 9. edycji konkursu „Na dobry początek” – powiedziała prezes Stowarzyszenia, Katarzyna Gurgul.

Maraton czytania w Maszkienicach

Maraton czytania w Maszkienicach

29 marca w bibliotece Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach odbył się  po raz drugi Maraton Czytania pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego. Tym razem czytano I część popularnej serii „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki pt. „Czerwone krzesło”. Inauguracji uroczystości dokonała dyrektor szkoły pani Dorota Batko, która odczytała pierwszy fragment książki, natomiast kolejne czytali uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście.

Powitanie wiosny w Porąbce Uszewskiej

31.03.2017
Powitanie wiosny w Porąbce Uszewskiej

Dzieci z Przedszkola w Porąbce Uszewskiej kolorowo i wesoło przywitały wiosnę. Spragnione ciepła i zieleni przedszkolaki, dzięki sprzyjającej pogodzie, szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas spacerów i pieszych wycieczek. Gdy wreszcie nadszedł oczekiwany dzień 21 marca, dzieci przybyły do przedszkola w dobrych nastrojach i pięknie przebrane w wiosenne zielone stroje, gdyż ten dzień to w Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej Zielony Dzień.

Ferie zimowe w DCK

16.02.2017
Ferie zimowe w DCK

Przez okres ferii zimowych w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi odbyła się półkolonia dla 100 dzieci z terenu Gminy Dębno. Codzienne zajęcia odbywały się w formie warsztatów: sportowo-rekreacyjnych, plastycznych, muzycznych, tanecznych, rytmicznych oraz recytatorsko-teatralnych.

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zimowe krajobrazy”

15.02.2017
Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zimowe krajobrazy”

7 lutego 2017 r. w Przedszkolu Publicznym w Łoniowej odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zimowe krajobrazy”, adresowanego  do dzieci 6-letnich z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie całej Polski. Organizatorami konkursu byli: Przedszkole Publiczne w Łoniowej oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Dzień babci i dziadka w DCK

26.01.2017
Dzień babci i dziadka w DCK

W dniach 18 i 19 stycznia w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbyły się obchody dnia babci i dziadka. Były to dni pełne wzruszeń i radości dla wszystkich świętujących. W wyznaczonym dniu każda grupa dzieci oczekiwała na gości, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie swoich wnucząt z Przedszkola w Woli Dębińskiej.

Święto Babci i Dziadka w Woli Dębińskiej

25.01.2017
Święto Babci i Dziadka w Woli Dębińskiej

W Zespole Szkół w Woli Dębińskiej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe już wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły – nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla odwiedzających szkołę seniorów. Ten dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości w szkole miał miejsce 24 stycznia.

Dzień babci i dziadka w Biadolinach Szlacheckich

25.01.2017
Dzień babci i dziadka w Biadolinach Szlacheckich

20 stycznia 2017 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej obchodzili niezwykły dzień, pełen uśmiechów i wzruszeń – święto babci i dziadka.

Dzień babci i dziadka w Porąbce Uszewskiej

23.01.2017
Dzień babci i dziadka w Porąbce Uszewskiej

Przedszkole w Porąbce Uszewskiej zorganizowało Dzień Babci i Dziadka, który dzięki uprzejmości strażaków odbył się w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Goście dopisali, a dzieci przepięknie wszystkich powitały i artystycznie zaskoczyły.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 13

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie