Wydarzenia szkolne

Ferie zimowe w DCK

16.02.2017
Ferie zimowe w DCK

Przez okres ferii zimowych w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi odbyła się półkolonia dla 100 dzieci z terenu Gminy Dębno. Codzienne zajęcia odbywały się w formie warsztatów: sportowo-rekreacyjnych, plastycznych, muzycznych, tanecznych, rytmicznych oraz recytatorsko-teatralnych.

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zimowe krajobrazy”

15.02.2017
Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zimowe krajobrazy”

7 lutego 2017 r. w Przedszkolu Publicznym w Łoniowej odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zimowe krajobrazy”, adresowanego  do dzieci 6-letnich z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie całej Polski. Organizatorami konkursu byli: Przedszkole Publiczne w Łoniowej oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Dzień babci i dziadka w DCK

26.01.2017
Dzień babci i dziadka w DCK

W dniach 18 i 19 stycznia w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbyły się obchody dnia babci i dziadka. Były to dni pełne wzruszeń i radości dla wszystkich świętujących. W wyznaczonym dniu każda grupa dzieci oczekiwała na gości, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie swoich wnucząt z Przedszkola w Woli Dębińskiej.

Święto Babci i Dziadka w Woli Dębińskiej

25.01.2017
Święto Babci i Dziadka w Woli Dębińskiej

W Zespole Szkół w Woli Dębińskiej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe już wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły – nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla odwiedzających szkołę seniorów. Ten dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości w szkole miał miejsce 24 stycznia.

Dzień babci i dziadka w Biadolinach Szlacheckich

25.01.2017
Dzień babci i dziadka w Biadolinach Szlacheckich

20 stycznia 2017 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej obchodzili niezwykły dzień, pełen uśmiechów i wzruszeń – święto babci i dziadka.

Dzień babci i dziadka w Porąbce Uszewskiej

23.01.2017
Dzień babci i dziadka w Porąbce Uszewskiej

Przedszkole w Porąbce Uszewskiej zorganizowało Dzień Babci i Dziadka, który dzięki uprzejmości strażaków odbył się w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Goście dopisali, a dzieci przepięknie wszystkich powitały i artystycznie zaskoczyły.

Sukces astronomiczny wywołał sukces medialny

Sukces astronomiczny wywołał sukces medialny

Sukces Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym „Nasza szkolna przygoda z astronomią” – którego organizatorem było czasopismo "Urania Postępy Astronomii", Polskie Towarzystwo Astronomiczne i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego – był obecny w mediach już od dawna.

Jasełka w Maszkienicach

Jasełka w Maszkienicach

W ubiegłą niedzielę uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Maszkienicach wystąpili w  tradycyjnym spektaklu bożonarodzeniowym. Wśród osób zgromadzonych na widowni znaleźli się pracownicy szkoły, rodzice, mieszkańcy wsi, a także zaproszeni przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, radni Celina Wróbel i Michał Gruszkowski oraz sołtys Maszkienic Karol Piwowarski.

Dzień Seniora w Maszkienicach

Dzień Seniora w Maszkienicach

W sobotę 7 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbył się Dzień Seniora. Uroczystość została zorganizowana już po raz piąty przez Radę Rodziców oraz parafialny oddział „Caritas”. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 gości, których powitali i złożyli życzenia noworoczne ksiądz Grzegorz Nowak oraz Dyrektor ZSP w Maszkienicach Dorota Batko.

Ogólnopolski sukces PSP w Woli Dębińskiej

30.12.2016
Ogólnopolski sukces PSP w Woli Dębińskiej

Zuzanna Wołek z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej imienia Jana Pawła II zdobyła drugie miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „JESIENNE DUSZKI I LEŚNE SKRZATY”.

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie, pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Niepołomice. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej z tworzywa przyrodniczego.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 12

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie