Wydarzenia szkolne

Święto patrona w Niedźwiedzy

16.10.2017
Święto patrona w Niedźwiedzy

W czwartek 12 października odbyły się obchody święta patrona Publicznej Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzy – poety i rzeźbiarza Jana Dudka. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu: Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Sekretarz Gminy Justyna Wójtowicz-Woda, sołtys Niedźwiedzy Marek Łośko oraz radny Janusz Malinowski.

„Arcydzieła z dyni i marchewki” w Przedszkolu w Łoniowej

„Arcydzieła z dyni i marchewki” w Przedszkolu w Łoniowej

W pierwszym tygodniu października hol Przedszkola w Łoniowej na chwilę zamienił się we wspaniałą galerię nietypowych (wykonanych z warzyw i owoców) dzieł sztuki. Wszystko to za sprawą odbywającego się cyklicznie w przedszkolu  rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Jesienne cudaki”.

Przedszkolaki z Łoniowej obchodziły swoje święto

Przedszkolaki z Łoniowej obchodziły swoje święto

Przedszkole to miejsce zabawy, nauki, miejsce spotkań z kolegami, koleżankami, miejsce w którym zawsze jest gwarno i radośnie. Przedszkole to „pierwszy uniwersytet” dziecka – to tutaj nabywa ono podstawowych umiejętności, wiadomości, to tutaj kształtują się jego postawy, rozwijają talenty i  zainteresowania.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, dlatego najmłodsze dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dębnie wyjątkowo spędziły ten dzień. Na przedszkolaków już od rana czekały niespodzianki, smakołyki oraz zabawki od Rady Rodziców, a atrakcje wywołały ogromną radość. Wszystkim przedszkolakom z Gminy Dębno, a także w całej Polsce życzymy codziennie nowych powodów do uśmiechu.

Z PO WER–em przez Europę

17.07.2017
Z PO WER–em przez Europę

Nauczyciele Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozpoczynają cykl szkoleń w ramach projektu PO WER, który ma nazwę: „Lepsza znajomość języków obcych – lepsza szkoła” i dotyczy doskonalenia kompetencji językowych i metodycznych w zakresie języka niemieckiego, angielskiego oraz biologii.

Michał Gurgul z ZS w Woli Dębińskiej laureatem Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego

26.06.2017

16 maja 2017 r. odbyło się organizowane przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie Ogólnopolskie Dyktando Szkolne, adresowane do trzech grup wiekowych, tj. dla edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III), dla szkoły podstawowej (klasy IV-VI) oraz dla gimnazjum.

Wakacje na Hawajach

26.06.2017
Wakacje na Hawajach

Wspaniała zabawa, hawajskie stroje, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców można było zauważyć 17 czerwca w Zespole Szkół w Łysej Górze podczas Pikniku Rodzinnego.

Sukces uczniów z Łoniowej w Papieskim Memoriale Biegowym

23.06.2017
Sukces uczniów z Łoniowej w Papieskim Memoriale Biegowym

W sobotę 10 czerwca 2017 r. uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej uczestniczyli w Papieskim Memoriale Biegowym w Tarnowie. Organizatorami tego biegu było Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej oraz MLUKS przy Gimnazjum nr 8 w Tarnowie.

Powiatowy Konkurs Matematyczny uczniów klas V w Porąbce Uszewskiej

16.06.2017
Powiatowy Konkurs Matematyczny uczniów klas V w Porąbce Uszewskiej

14 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Porąbce Uszewskiej odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas V. Współorganizatorem konkursu było Dębińskie Centrum Kultury.

Dzień Rodziny w Woli Dębińskiej

16.06.2017
Dzień Rodziny w Woli Dębińskiej

W sobotę 10.06.2017 r. w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbył się Dzień Rodziny Przedszkola im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Rodziców, Rady Rodziców oraz Pań z przedszkola, wszyscy przybyli mogli miło świętować tę uroczystość.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 15

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin