EDUKACJA

Drukuj drukuj

Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Kolejny weekend cudów...

Kolejny weekend cudów...

13.12.2019
Kolejny weekend cudów...

„Kolejny weekend cudów...”, pod takim hasłem przebiegła ogólnopolska akcja charytatywna Szlachetnej Paczki. W całej Polsce wolontariusze i darczyńcy zbierali przygotowane paczki i przekazali je wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy.

Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy obsługi Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie już po raz kolejny włączyli się do tej akcji. Wspólnie przygotowano 34 paczki, w których znajdowała się żywność, środki czystości, ubrania, elektryczny podgrzewacz do wody, zabawki i oczywiście specjalne prezenty dla rodziny, która w tym roku potrzebowała pomocy.

Te wszystkie działania wsparli przedsiębiorcy – firma pana Pawła Kleckiego i właścicielka firmy Galicja – pani Katarzyna Jarkowska.

Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania sprawiły, że osoby, które teraz znalazły się w trudnym życiowym momencie będą mogły w spokoju  i radości spędzić święta.

Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”

(Papież Franciszek)

Kolejny weekend cudów...
Kolejny weekend cudów...

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12