Wydarzenia szkolne

Dzieci zdrowe – dzieciom chorym

13.12.2019
Dzieci zdrowe – dzieciom chorym

Nauczyciele i uczniowie – pacjenci Zespołu Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie zaprosili zainteresowane szkoły do włączenia się w prowadzony przez nich projekt na rzecz dzieci przebywających w szpitalu pod hasłem – DZIECI ZDROWE – DZIECIOM CHORYM.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sufczynie zaangażowali się w kolejną akcję charytatywną i przygotowali paczki, w których znalazły się gry planszowe, zabawki, puzzle, układanki, materiały plastyczne i papiernicze, pluszaki.

W dniu 6 grudnia ósmoklasiści razem z dyrektor placówki Panią Urszulą Sworst udali się do tarnowskiego szpitala, aby przekazać przygotowane upominki.

Wróć do wydarzeń szkolnych