Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Powiatowy Konkursu Plastyczny „Karykatury Znanych Sportowców” o Puchar Wójta Gminy Dębno

27.11.2019

Uczniowski Klub Sportowy „ATLAS”, Urząd Gminy Dębno i Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej zorganizowali Powiatowy Konkursu Plastyczny „Karykatury Znanych Sportowców”. Konkurs został zorganizowany o Puchar Wójta Gminy Dębno- Wiesława Kozłowskiego,pod Patronatem Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agaty Jankowskiej.

Konkurs miał na celu krzewienie kultury fizycznej poprzez popularyzację wybitnych osiągnięć sportowych i postaci świata sportu oraz odkrywanie i promowanie utalentowanych plastycznie uczniów z terenu powiatu brzeskiego, a także propagowanie piękna oraz promowanie zasad fair play w sporcie.

Udział w konkursie był otwarty dla wszystkich zainteresowanych i obejmował dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej. Tematyką prac były karykatury znanych sportowców polskich i zagranicznych.

Na konkurs wpłynęło prawie 87 prac z 21 szkół. Prace zostały ocenione przez jury konkursu. Nagrody w postaci: pucharów za I, II oraz III miejsce, a także statuetek szklanych, kubków termicznych, piłek do koszykówki, medali, dyplomów w oprawie i słodyczy dla wszystkich nagrodzonych wręczył Wójt Gminy Dębno - Wiesław Kozłowski i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej - Agata Jankowska.

Wyniki  konkursu:

miejsce IPatryk Gałek – PSP Szczepanów