Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Kolejni goście z wymiany Erasmus z wizytą w urzędzie gminy

28.10.2019
Kolejni goście z wymiany Erasmus z wizytą w urzędzie gminy

W piątkowe przedpołudnie, 11 października kolejni gości z wymiany Erasmus + odwiedzili budynek urzędu gminy Dębno. Delegację z 5 krajów:  Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Niemiec oraz Turcji przywitał wójt Wiesław Kozłowski.

W trakcie spotkania przybliżył gościom specyfikę funkcjonowania administracji publicznej na poziomie gminnym oraz wyjaśnił problematykę pracy urzędu. Zebrani chętnie zadawali pytania włodarzowi gminy. Zwieńczeniem wizyty było obdarowanie gości drobnym upominkiem.

Uczestnicy projektu w trakcie pobytu w mieli zapewnione rożne atrakcje m.in. na terenie naszej gminy odbyli spacer wokół Zamku w Dębnie, uczestniczyli w zajęciach komputerowych z wykorzystaniem nowoczesnych aplikacji w ZSP w Maszkienicach oraz w zajęciach z budowania i programowania z użyciem LEGO Technic we współpracy z firmą KreaTech, ponadto odwiedzili także Kopalnię Soli w Bochni oraz dawną stolicę Polski – Kraków.

Wróć do wydarzeń szkolnych