Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » VIII Gminny Konkurs Matematyczno–Logiczny "Magia Liczb"

29.05.2019
VIII Gminny Konkurs Matematyczno–Logiczny "Magia Liczb"

W ubiegłym tygodniu  w  Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się VIII Gminny Konkurs Matematyczno–Logiczny "Magia Liczb". W konkursie wzięło udział 11 uczniów. Celem konkursu była popularyzacja matematyki oraz kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 20 zadań zamkniętych i otwartych.

Wśród uczniów wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce Grzebieniarz Milena  (opiekun Magdalena Hepner – Widło)
I miejsce Witek Hanna  (opiekun Magdalena Witek)
II miejsce Matras Mateusz  (opiekun Mariola Przeklasa)
III miejsce Gąsiorek Jan  (opiekun opiekun Beata Urbaszewska)
III miejsce Dudek Jakub  (opiekun Magdalena Hepner – Widło)

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury. Odpowiedzialne za organizację konkursu były: pani Katarzyna Wolak i pani Magdalena Hepner – Widło.

Wróć do wydarzeń szkolnych