Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Jesień w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Jesień w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Jesień w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej obfituje w ciekawe wydarzenia zarówno dla dzieci jak i rodziców. Po otrzymaniu oczyszczacza powietrza zorganizowane zostały zajęcia edukacyjne, w których wzięły udział przedszkolaki, pracownicy przedszkola i rodzice. Dzieci spotkały się z ,,leśnikiem", który pokazał zaśmiecony las. Rozmawiał z nimi na temat sprzątania lasu i skutków wyrzucania odpadów. Przekazał, że palenie ognisk i odpadów ma wpływ na jakość powietrza. Zaprosił dzieci do pracy plastycznej, w której rysowały co trzeba robić, aby powietrze było czyste.

30 pażdziernika odbyła się 7 edycja Gminnego Konkursu ,,Twórczość J. Tuwima uczy i bawi od najmłodszych lat". W konkursie udział wzięło 18 dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno. Wszystkie otrzymały wspaniałe nagrody za interpretację wierszy J. Tuwima.

Wróć do wydarzeń szkolnych