EDUKACJA

Drukuj drukuj

Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Słabi Uczniowie przegrali z Mocnymi Absolwentami Mecz Piłki Nożnej Absolwenci vs. Uczniowie PSP Wola Dębińska - 2018

29.06.2018
Słabi Uczniowie przegrali z Mocnymi Absolwentami Mecz Piłki Nożnej Absolwenci vs. Uczniowie  PSP Wola Dębińska  - 2018

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska działający przy PSP w Woli Dębskiej zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie PSP Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany z okazji Dnia Sportu Szkolnego – 2018 r. w sali sportowej PSP w Woli Dębińskiej i zakończył się wysokim wynikiem 19:8 dla  byłych uczniów szkoły (absolwentów). Drużyny uczniów i absolwentów otrzymały puchary, a każdy zawodnik biorący udział w meczu dyplom.

Mecz trwał 2 x 30 minut. Pierwszą połowę meczu sędziował nauczyciel w.f – Jaromir Radzikowski, a drugą połowę nauczyciel w.f. - Krzysztof Sołtys. Inicjatorem organizacji meczu był opiekun UKS   „Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej