Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » VII Gminny Konkurs Matematyczno-Logiczny "Magia Liczb"

6.06.2018
VII Gminny Konkurs Matematyczno-Logiczny "Magia Liczb"

Dwudziestego trzeciego maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się VII Gminny Konkurs Matematyczno - Logiczny dla klas I-III pt. "Magia Liczb". Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami, w których należało wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością logicznego myślenia. Wzięło w nim udział 16 młodych matematyków. Prace konkursowe oceniała komisja złożona z nauczycieli klas I - III, pod przewodnictwem nauczycielki matematyki, mgr Katarzyny Wolak.

Oto wyniki matematycznych zmagań uczniów:
I miejsce: Kacper Markuszewski
II miejsce: Julia Derlaga
III miejsce:  Kukla Adam
III miejsce: Bączek Zuzanna
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wróć do wydarzeń szkolnych