Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Dzień Rodziny w Przedszkolu w Woli Dębińskiej

6.06.2018
Dzień Rodziny w Przedszkolu w Woli Dębińskiej

Dzień 26 maja 2018r. zapisał sie wyjątkowo w kalendarzu Publicznego Przedszkola im. Jana Pawła II w Woli Dębińskiej.

W tym dniu przypadło wielkie świętowanie Dnia Rodziny pod hasłem "Mama i Tata to Najpiękniejsze Słowa Świata". Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Agnieszkę Fikas wszystkich gości przedszkolaki zaprezentowały swoim bliskim piękny i wzruszający program artystyczny. Wszyscy goście z zaciekawieniem słuchali życzeń, wierszy, piosenek i z uśmiechem oglądali także tańce przygotowane na tę okazję. Rodzice byli zachwyceni i wzruszeni. Mamusie i Tatusiowie otrzymali upominki wykonane przez swoje pociechy. Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy przeszli na plac szkolny, aby dalej zabawą świętować tak ważną uroczystość. Pani Dyrektor zaprosiła Rodziców do sportowych zmagań. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji.

Atrakcją festynu była wizyta Strażaków z OSP Wola Dębińska. Dzieci brały udział w konkurencjach organizowanych przez strażaków. Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej – Agacie Jankowskiej, Panu Komendantowi Straży OSP w Woli Dębińskiej – Kazimierzowi Roczniakowi oraz Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości.

Wróć do wydarzeń szkolnych