Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Piknik Integracyjny 120-lecie Szkolnictwa w Łysej Górze

6.06.2018
Piknik Integracyjny 120-lecie Szkolnictwa w Łysej Górze

27 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze odbył się piknik integracyjny z okazji 120-lecia szkolnictwa. Pogoda dopisała, dopisali także goście, którzy mogli podziwiać występy dzieci oraz dorosłych z placówek funkcjonujących na terenie miejscowości.

W czasie pikniku odbyły się: konkurencje sportowe z nagrodami  (Orlik w Łysej Górze), występy przedszkolaków, dzieci i  młodzieży z ZSP w Łysej Górze, występ satyryczny grupy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze, przedstawienie zespołu TACY SAMI ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łysej Górze, występ ZPiT Mała Kamionka w tańcach łysogórskich a także koncert Alicji Regi – finalistki konkursu Eurowizja Junior 2017. Imprezę zakończył koncert zespołu coverowego pod kierunkiem dyrektora Artura Potępy.

W piknikowej atmosferze można było zjeść grillowaną kiełbaskę czy też wypić kawę serwowaną wraz z wybornym, domowym ciastem,
a wszystko to dzięki niezastąpionej RR naszej szkoły. Chętni mogli także skorzystać z loterii fantowej oraz gratisowej waty cukrowej. Można było również obejrzeć i zakupić  wyroby rękodzieła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łysej Górze.

Nie udałoby się to bez zaangażowania organizatorów i ogromnego wsparcia sponsorów, m.in. Starostwa Brzeskiego i Gminy Dębno.

Więcej zdjęć można znaleźć pod poniższym linkiem http://www.szkolalg.pl/piknik-integracyjny-na-120-lecie-szkolnictwa-w-lysej-gorze-relacja/

Wróć do wydarzeń szkolnych