EDUKACJA

Drukuj drukuj

Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Zimowe półkolonie w gminie Dębno

Zimowe półkolonie w gminie Dębno

8.03.2018
Zimowe półkolonie w gminie Dębno

Dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łoniowej i  Porąbce Uszewskiej oraz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maszkienicach ferie rozpoczęły się bardzo interesująco.

Grono pedagogiczne z tych placówek zadbało by atrakcyjnie zorganizować swoim uczniom czas wolny od nauki. Programy zimowych półkolonii miały na celu kształtować u uczestników zajęć nawyki zdrowego i konstruktywnego spędzania wolnego czasu by zapobiegać pojawianiu się i rozwojowi niekorzystnych zjawisk związanych z uzależnieniami np.: od komputera czy smartfona.

W ramach wypoczynku feryjnego zorganizowano wyjazdy na basen, do kina, do Krainy Zabaw czy na lodowisko. Nie zabrakło zajęć rekreacyjno-ruchowych na śniegu. Dodatkowo odbyły  się interesujące zajęcia informatyczno – astronomiczne i biologiczno-chemicze. Pod nazwą „spotkanie z matematyką” zorganizowano wyjazd młodzieży do Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Uczniowie  z Łoniowej gościli w Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, w „warsztatach w glinie”, prowadzonych przez znanego łysogórskiego ceramika p. Krzysztofa Sacha mogły wziąć udział uczniowie z Porąbki Uszewskiej, z kolei dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maszkienicach, uczestniczyli m.in. w wyjeździe na kręgielnię oraz w warsztatach plastyczno technicznych.


Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W górę
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Gmina Dębno Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Modernizacja strony WWW współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013 pt. "CAF - podstawa doskonalenia małopolskich JST",
nr projektu POKL.05.02.01.00-059/12