Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » „Wielka Mikołajkowa Zbiórka” w Publicznym Przedszkolu w Woli Dębińskiej

„Wielka Mikołajkowa Zbiórka” w Publicznym Przedszkolu w Woli Dębińskiej

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej wzięły udział w akcji „Wielka Mikołajkowa Zbiórka”, zorganizowanej przez Grupę Azoty PWSZ Tarnów i Stowarzyszenie Piłki Ręcznej PWSZ Tarnów. Celem akcji była zbiórka pluszaków dla dzieci z Tarnowskich szpitali. Przedszkolaki bardzo chętnie oddawały swoje zabawki dla chorych dzieci.

Ilość zebranych zabawek przerosła nasze oczekiwania.Cała góra maskotek! (W ciągu 2 dni dzieci przyniosły ponad 140 zabawek.) Zebrane maskotki zostały przekazane organizatorom podczas sobotniego spotkania piłkarzy ręcznych SPR Tarnów.

Mamy nadzieję, że przekazane upominki umilą chorym dzieciom pobyt w szpitalu, wywołają uśmiech na ich twarzach i pozwolą szybciej wrócić do zdrowia.

Nasze przedszkolaki dzięki takim akcjom uczą się niesienia pomocy potrzebującym i dzielenia się z innymi tym, co możemy.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za dar serca.

Wróć do wydarzeń szkolnych