Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości

Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości

27.11.2017
Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości

10 listopada 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Łoniowej odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości”, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Łoniowej oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Celem konkursu było: zainteresowanie kulturą, tradycjami i walorami przyrodniczymi własnego regionu; popularyzowanie walorów swojej miejscowości: obiektów, miejsc, symboli, zwyczajów; zachęcanie do aktywności twórczej oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas II – VI Szkół Podstawowych z Gminy Dębno.

W kategorii klas II – III zostały nagrodzone następujące prace:
1 miejsce: Partycja Kapusta – PSP w Jaworsku
2 miejsce: Nikola Cudecka – PSP w Woli Dębińskiej
2 miejsce: Monika Bolek – PSP w Woli Dębińskiej
3 miejsce: Natalia Widło – PSP w Dębnie
3 miejsce: Krzysztof Sady – PSP w Niedźwiedzy
Wyróżnienie: Maciej Chmielowiec – PSP w Dębnie
Wyróżnienie: Nadia Hojnowska – PSP w Niedźwiedzy

W kategorii klas IV – VI:
1 miejsce: Nikodem Szpak – PSP w Łoniowej
2 miejsce: Kamil Kędzior – PSP w Łoniowej
3 miejsce: Ewelina Pałucka – PSP w Porąbce Uszewskiej
Wyróżnienie: Artur Ciemięga – PSP w Dębnie
Wyróżnienie: Oliwia Dudek – PSP w Niedźwiedzy
Wyróżnienie: Ewelina Kuboń – PSP w Jaworsku

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a laureaci nagrody ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury.

Wróć do wydarzeń szkolnych