Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Gminny Konkurs Fotograficzny „Znalezione na strychu”

Gminny Konkurs Fotograficzny „Znalezione na strychu”

27.11.2017
Gminny Konkurs Fotograficzny „Znalezione na strychu”

30 uczniów z terenu Gminy Dębno wzięło udział w IX edycji Gminnego Konkursu Fotograficznego, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej. Tym razem uczestnicy fotograficznych zmagań „bawili się” w poszukiwaczy starych naczyń, mebli, narzędzi, ubrań i dokumentów. W finale konkursu można było zobaczyć 80 prac, które zachwycały bogactwem treści i oryginalnością wykonania. Spośród nich wybrano 12 zdjęć, a ich autorzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Pani Małgorzaty Sachy – wicedyrektor szkoły oraz Pana Włodzimierza Gurgula – dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury.

Uroczystość uświetniły występy wokalne Zuzanny Kani, Julii Górskiej i Patryka Ledzińskiego. Koordynatorem konkursu była Pani Lucyna Migdał.

Laureaci:

Szkoły podstawowe: