Wydarzenia szkolne

Strona główna » EDUKACJA » Wydarzenia szkolne » Dzień Niepodległości w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Dzień Niepodległości w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Dzień Niepodległości w Publicznym Przedszkolu w Porąbce Uszewskiej

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości to najważniejsze polskie święto państwowe. Z tej okazji przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima w dniu 10 listopada 2017 wzięły udział wraz z zaproszonymi rodzicami w uroczystej akademii.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie grupa dzieci pięcio- i sześcioletnich – „Skrzaty” – zaprezentowała krótki program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pani Doroty Bodzioch. Dzieci pięknie recytowały wiersze mówiące o naszej ojczyźnie. W rolę konferansjerów wcieliły się dwie mamy: panie Aneta Pabian oraz Joanna Wróbel. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali kilka pieśni patriotycznych. Akademia przebiegła w podniosłej atmosferze.

Wróć do wydarzeń szkolnych

Informator UG system informacji przestrzennej   Stowarzyszenie Kwartet na Przedgórzu  Prawa pacjenta Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej WKU w Tarnowie Sportowy turniej miast i gmin